Czwarty raz z rzędu żeglarze PG wygrywają AMP

• W dniach 22-25,06, na jeziorze Niegocin odbyły się AMP w żeglarstwie, tradycyjnie już od wielu lat rozgrywane w kl. Omega Standard . Nasze załogi spisały się w nich znakomicie i po raz kolejny zdobyły złote medale w klasyfikacji generalnej oraz klasyfikacji Uczelni Technicznych!

Startowało 68 załóg z 32 uczelni z całej Polski. W śród tak doborowej stawki , najlepiej spisała się załoga Patryka Richtera , Jakuba Surowca , Marka Zalewskiego z Politechniki Gdańskiej, drugie miejsce przypadło załodze Wojciecha Chamier –Ciemińskiego z SGH Warszawa, natomiast trzecie miejsce zdobyła załoga  Igora Tarasiuka , Kacpra Ślepowrońskiego , Michała Pietrzaka.

W klasyfikacji  generalnej uczelni kolejność była następująca: I Politechnika Gdańska , II SGH Warszawa, III Politechnika Warszawska.

Pełne wyniki na stronie AZS Warszawa