Studentki PG w finale Akademickich Mistrzostw Europy w Aerobiku Sportowym

• Reprezentacja PG wzięła udział w Mistrzostwach Europy w Aerobiku Sportowym, które odbyły się 23-25 maja w Karlowych Warach, w Czechach.

Po udanym starcie w Akademickich Mistrzostwach Polski, gdzie zawodniczki zdobyły złoty medal, przyszła pora na udział w zawodach wyższej rangi.

Zespół w składzie: Karolina Gajewska, Karolina Kotowska, Natalia Sobolewska zmierzyły się z najlepszymi zawodniczkami  Europy profesjonalnie uprawiającymi aerobik sportowy. Po udanych występach w eliminacjach i półfinale nasze studentki dostały się do finału.

Reprezentantki  PG debiutowały w Mistrzostwach Europy w Aerobiku Sportowym i ostatecznie zajęły 7 miejsce w swojej kategorii.

Dodatkowo polska reprezentacja została uhonorowana pucharem w uznaniu za wkład w rozwój aerobiku sportowego w Polsce.