Finał AMP w Futsalu był na wyciągnięcie ręki

W dniach 23-26 stycznia br. w Toruniu odbył się Półfinał A Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Mężczyzn.  Reprezentacja Politechniki Gdańskiej niestety nie zdołała wywalczyć awansu do najlepszej „szesnastki”.

A zabrakło naprawdę niewiele. Podopieczni Andrzeja Busslera w fazie grupowej odnieśli dwa zwycięstwa (z Uniwersytetem Morskim z Gdyni 4:2 i Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu  17:1) i ponieśli jedną  porażkę (z Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa 3:5) i z drugiego miejsca awansowali do ćwierćfinału.

W 1/4 turnieju futsaliści Politechniki Gdańskiej po niezwykle emocjonującym meczu i serii rzutów karnych zwyciężyli z AWFem Poznań 9:8.

W spotkaniu półfinałowym nasza ekipa ulega drużynie WSG Bydgoszcz 1:2, a w meczu o 3. miejsce Uniwersytetowi Gdańskiemu 1:4.

Niestety, z Półfinału A do Finału AMP organizowanego przez Politechnikę Poznańską awansowały tylko trzy najlepsze zespoły.

Reprezentacja PG wystąpiła w składzie: Adamkiewicz Marcin, Andrzejewski Gustaw, Bodalski Artur, Budzich Konrad, Dąbrowski Daniel, Dąbrowski Jakub, Doborzyński Jarosław, Golc Jakub, Jakubiak Michał, Luliński Łukasz, Manuszewski Miłosz, Niemczyk Maurycy, Raulin Adrian, Wasilewski Dawid, Więckiewicz Tomasz, Wysocki Mateusz, Zarach Krystian

Dziękujemy za walkę!