Gala Sportu Akademickiego za nami!

W czwartek, 24 listopada 2019 r. w bydgoskiej Operze Nova odbyła się coroczna Gala Sportu Akademickiego, podczas której podsumowano ubiegłoroczne Akademickie Mistrzostwa Polski. Organizatorem gali był AZS Klub Uczelniany Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Podczas uroczystego zakończenia zmagań w sezonie 208/19, naszą uczelnię reprezentowali prof. Marek Dzida, Prorektor ds. Kształcenia i Dydaktyki, a także Dyrekcja Centrum Sportu Akademickiego - Krzysztof Kaszuba, Andrzej Bussler oraz Kazimierz Rozwadowski.

To właśnie do  Ich rąk trafiły wyróżnienia w Klasyfikacji Generalnej oraz Klasyfikacji Uczelni Technicznych. Przypomnijmy, że Politechnika Gdańska po raz szósty z rzędu rywalizację w Akademickich Mistrzostwach Polski zakończyła na podium. Nasza uczelnia zajęła trzecie miejsce w Klasyfikacji Generalnej oraz po raz siódmy z rzędu została drugą najlepszą uczelnią techniczną.

Galeria zdjęć z gal:

Na zdjęciu na podium trzeciego miejsca od lewej: prof. Marek Dzida, prorektor ds. kształcenia i dydaktyki PG, Krzysztof Kaszuba, dyrektor Centrum Sportu Akademickiego PG i Kazimierz Rozwadowski, zastępca dyrektora CSA PG ds. dydaktycznych. Fot. Paweł Skraba/pasja.azs.pl