Koszykarskie Mikołajki z Marcinem Gortatem za nami!

We wtorek, 17 grudnia br. w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej odbyły się pierwsze "Koszykarskie Mikolajki z Marcinem Gortatem" dla dzieci pracowników Politechniki Gdańskiej!

Podczas tego wyjątkowego dnia najmłodsi udali się do parku trampolin oraz wzięli udział w treningu koszykówki, który poprowadził Kacpa. Oczywiście nie zabrakło gościa specjalnego, byłego zawodnika najlepszej ligi na świecie NBA - Marcina Gortata.

Podczas treningu w hali Centtum Sportu Akademickiego PG obecni byli Rektor PG , prof. Krzysztof Wilde, Dyrektor Biura Prezydenta ds. Sportu, Pan Adam Korol, Dyrektor CSA PG, Pan Krzysztof Kaszuba, Prezes Fundacji MG13, Pan Jakub Urbanowicz, Prezes Sportowej Politechniki, Pan Paweł Krawczyk, Dyrektor Szkoły Marxcina Gortata w Gdańsku, Pan Adrian Lis oraz Koszykarki ekstraklasowej drużyny DGT Politechniki Gdańskiej i reprezentant Polski, Karol Gruszecki.

Ponadto, uczestnicy Mikołajek przygotowali dla Marcina Gortata pamiątkowe świąteczne obrazki.

Przez cały dzień naszym najmłodszym uśmiech nie znikał z twarzy!

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia! TUTAJ

fot. Kuba Skowron