Pracownicy PG z srebrnymi medalami na VI Mistrzostwach Polski Pracowników Szkół Wyższych

W dniach 01-03.03.2019r. odbyły się  VI Mistrzostwa Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej w Poznaniu.

Okazją do kolejnej edycji mistrzostw było 100 lecie Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Drużyna Politechniki Gdańskiej startująca w kategorii +50 zdobyła srebrne medale minimalnie ustępując Politechnice Łódzkiej 1:2 (w tie-breku 14:16).

W pozostałych meczach siatkarze PG pokonali po 2:0 kolegów z Akademii Sztuki Wojennej i zespołu gospodarzy UAM. Prof. Michał Wasilczuk został wyróżniony najlepiej przyjmującym zawodnikiem mistrzostw. W kategorii "open" reprezentacja PG zajęła 10 miejsce na 15 startujących zespołów.