Siatkarki ze srebrnymi medalami na Ogólnopolskim Finale Igrzysk Studentów Lat Pierwszych

Na zakończonym w niedzielę Ogólnopolskim Finale Igrzysk Studentów Lat Pierwszych w Warszawie studentki Politechniki Gdańskiej z sekcji piłki siatkowej zajęły drugie miejsce zdobywając srebrne medale.

W drodze do finału podopieczne Józefa Parafiniuka pokonały zespoły Uniwersytetu Poznańskiego 2:0, Uniwersytetu Jagielońskiego 2:1, UMCS 2:0. W półfinale wygrały 2:0 z Politechniką Łódzką. W finale drużyna Politechniki Śląskiej z Gliwic pokonała Politechnikę Gdańską 2:1.

Skład drużyny: Abdulzade Zuzanna ZiE, Balewicz Julia ZiE, Gasiulewicz Sara ARCH., Gostkowska Zuzanna ILiŚ, Grochowska Daria OiO, Hinc Zuzanna ILiŚ, Majewska Maria ILiŚ, Puza Emilia OiO, Skindel Agata ILiŚ, Wyczałkowska AleksandraCh.