Wszystko za 2 ponownie zwycięża w turnieju Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3

Po dwutygodniowej przerwie , podczas szóstego turnieju cyklu Pomorskiej Ligi Akademickiej zespół Wszystko za 2 w składzie Adrian Jastrzębowski, Mariusz Słowiński, Michał Cebula, Pawel Pawlowski powrócił na zwycięską ścieżkę i w finale pokonał ubiegłotygodniowych zwycięzców drużynę NFZ (Aleksander Winkel, Kacper Jastrzębski, Kacper Szuszkiewicz, Michał Cieślewicz) 21:10. 

 

Tym samym ekipa Wszystko za 2 powróciła na fotel lidera całego cyklu i w klasyfikacji generalnej ma dokładnie tyle samo punktów co drużyna NFZ.

 

W meczu o 3 miejsce BAT Skład w składzie Adam Rzewuski, Jędrzej Szymański, Robert Kolka po bardzo wyrównanym meczu pokonał UMG (Konrad Niewczas, Mateusz Bagiński, Miłosz Warpachowicz, Wiktor Heleniak) 21:17 i po raz pierwszy znalazł się na podium. 

 

W szóstkym turnieju udział wzięło 27 studentów z 14 uczelni wyższych. 

 

Relację z turnieju można było śledzić na żywo w Internecie 

 

Przed nami dwa kolejne turnieje, które odbędą się w ciągu trzech dni. Siódmy turniej w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej zaplanowany jest na piątek 27 października br, na godz. 18:00, zaś ósmy odbędzie się w niedzielę 29 listopada o godz. 9:00

 

Już dziś zapraszamy serdecznie do zapisów !

 

Turniej 7 - 27.11.2020 - WEŹ UDZIAŁ  

Turniej 8 - 29.11.2020 - WEŹ UDZIAŁ 

 

Organizatorami turnieju są Centrum Sportu Akademickiego PG, Politechnika Gdańska, Stowarzyszenie Polskie 3R3

 

Pomorska  Liga  Akademicka  3x3 współfinansowana jest  ze  środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Partnerami turnieju są Miasto Gdańsk, AZS Gdańsk, Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki oraz Spalding

 

Nagrody w turnieju ufundowali Centrum Sportu Akademickiego PG, Novotel Gdańsk Centrum, FitYard, Usługi Fizjoterapeutyczne Michał Hillar  oraz Bukowski Serwis

 

Patronem medialnym jest Radio Gdańsk SA