Zapraszamy na koszykarskie zajęcia dla dzieci

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na zajęcia koszykarskie dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.

Treningi odbywać się będą co sobotę w godz. 9:30-11:00 w hali Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej przy al. Zwycięstwa 12 i prowadzone będą przez kadrę trenerską Sportowej Politechniki oraz wielokrotną reprezentantkę Polski, znakomitą koszykarkę a obecnie trenera – Panią Małgorzatę Czerlonko!

W tym samym czasie na drugim boisku prowadzone będą zajęcia ogólnorozwojowe z elementami koszykówki dla dzieci w wieku 2,5-5 lat.

Ponadto, rodzice, którzy przyprowadzą dzieci na zajęcia będą mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach aerobiku oraz będą mogli skorzystać z sauny .

Dla pracowników Politechniki Gdańskiej przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową:

Pierwsze zajęcia – bezpłatne
zajęcia z koszykówki dla dzieci – karnet miesięczny (4 wejścia) – 50 zł*
zajęcia z koszykówki dla dzieci + aerobik dla rodzica – karnet miesięczny (4 wejścia) – 75 zł*
zajęcia z koszykówki dla dzieci + sauna dla rodzica – karnet miesięczny (4 wejścia) – 75 zł*
zajęcia z koszykówki dla dzieci + aerobik dla rodzica + sauna dla rodzica – karnet miesięczny (4 wejścia) – 90 zł*
*koszulka dla dziecka i bidon w prezencie

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: agnieszka.glowacka@pg.edu.pl

Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 883 261 313 lub 601 67 97 95 od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30.