Nauczyciele

starszy wykładowca
mgr Piotr Buliński
trener sekcji wioślarskiej i ergometru

piotr.bulinski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 114

Konsultacje MS Teams:
 

VCard

starszy wykładwca
mgr Andrzej Bussler
z-ca Dyrektora CSA ds. sportowych
trener sekcji futsalu oraz piłki nożnej kobiet i mężczyzn

andrzej.bussler@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 118

Dyżur:
 

Konsultacje MS Teams:
poniedziałek 15:15-16:15

VCard

adiunkt
dr Małgorzata Czerlonko
trenerka sekcji koszykówki i 3x3 kobiet

malgorzata.czerlonko@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 113

Konsultacje MS Teams:
wtorek 15:15-16:00

VCard

instruktor
Piotr Diłaj
trener sekcji tenisa

piotr.dilaj@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój: 112

Konsultacje MS Teams:
czwartek 11:45-12:45

VCard

starszy wykładowca
mgr Barbara Gramacka
trenerka sekcji wspinaczki sportowej

barbara.gramacka@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 110

Konsultacje MS Teams:
czwartek 17:00-18:00

VCard

instruktor
mgr Karolina Gronau-Karendys
trenerka sekcji lekkoatletyki kobiet

karolina.gronau@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 113

Konsultacje MS Teams:
 

VCard

 

instruktor
mgr Ewa Kasprów
trenerka sekcji piłki siatkowej i siatkówki plażowej kobiet

ewa.kasprow@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój:110

Konsultacje MS Teams:
piątek 12:00-12:30

VCard

instruktor
mgr Rafał Kasprów
trener sekcji badmintona

rafal.kasprow@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 114

Konsultacje MS Teams:
piątek 14:00-15:00

VCard

starszy wykładowca
mgr Krzysztof Kaszuba
Dyrektor CSA PG
trener sekcji piłki ręcznej kobiet

krzysztof.kaszuba@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 119

Dyżur:
czwartek 13:00-14:00

Konsultacje MS Teams:
środa 11:30-13:00

VCard

dr Marek Małysa
trener sekcji brydża sportowego

marek.małysa@pg.edu.pl

Plan zajęć

 

VCard

mgr inż. Emilia Miszewska
trener sekcji plywackiej

emilia.urbanska@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 113

 

VCard

mgr Krzysztof Milusz
trener sekcji piłki ręcznej mężczyzn

...@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 112

 

VCard

starszy wykładowca
mgr Janusz Markowski
trener sekcji lekkoatletycznej mężczyzn

janusz.markowski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 115

Konsultacje MS Teams:
wtorek 9:30-10:30

VCard

instruktor
mgr  Piotr Marmoń
trener sekcji trójboju siłowego
fizjoterapeta
instruktor gimnastyki korekcyjnej

piotr.marmon@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 111

Konsultacje MS Teams:
poniedziałek 17:15-17:45

VCard

adiunkt
dr Ryszard Mikołajewski
trener sekcji piłki siatkowej i siatkówki plażowej mężczyzn

ryszard.mikolajewski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 115

Konsultacje MS Teams:
wtorek 13:00-14:00

VCard

starszy wykładowca
mgr Jakub Pankowski
trener sekcji żeglarskiej

jakub.pankowski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 111

Konsultacje MS Teams:
wtorek 9:00-10:00

VCard

starszy wykładowca
mgr Marta Parafiniuk
trenrka sekcji kolerskiej, narciarskiej i snowboardowej

marta.parafiniuk@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 110

Konsultacje MS Teams:
poniedziałek 13:15-14:15

VCard

dr Alicja Pęczak-Graczyk
trener sekcji pływackiej

alicjapeczak@wp.pl

Plan zajęć

Pokój 113

VCard

starszy wykładowca
mgr Kazimierz Rozwadowski
z-ca Dyrektora CSA ds. dydaktyczych
trener sekcji koszykówki oraz 3x3 mężczyzn

kazimierz.rozwadowski@pg.edu.pl

Plan Zajęć

Pokój 118

Dyżur:
poniedziałek 8:00:8:45

Konsultacje MS Teams:
środa 11:00-12:30

VCard

instruktor
mgr Mirosław Szołucha               

miroslaw.szolucha@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 115

Konsultacje MS Teams:
poniedziałek 13:15-14:15

VCard

starszy wykładowca
mgr Edward Wierzbowski

edward.wierzbowski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 111

Konsultacje MS Teams:
wtorek 9:45-10:45

VCard

starszy wykładowca
mgr Maria Zaborna
trenerka sekcji aerobiku sportowego

maria.zaborna@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 110

Konsultacje MS Teams:
środa 13:45-14:45

VCard