Nauczyciele

starszy wykładowca
mgr Piotr Buliński

piotr.bulinski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 114

Dyżur:
 

VCard

starszy wykładwca
mgr Andrzej Bussler

andrzej.bussler@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 118

Dyżur:
pon 1145 - 1345

VCard

adiunkt
dr Małgorzata Czerlonko

malgorzata.czerlonko@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 113

Dyżur:
śr 1130 - 1215

VCard

instruktor
Piotr Diłaj

piotr.dilaj@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój: 112

Dyżur:
czw 1115 - 1215

VCard

starszy wykładowca
mgr Barbara Gramacka

barbara.gramacka@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 110

Dyżur: 
czw 1700 - 1800

VCard

instruktor
mgr Karolina Gronau-Karendys

karolina.gronau@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 113

Dyżur: 
pon 1415 - 1515

VCard

 

Trener sekcji siatkówki kobiet
mgr Ewa Kasprów

ewa.kasprow@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój:110

Dyżur: 
śr 1115 - 1215

instruktor
mgr Rafał Kasprów

rafal.kasprow@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 114

Dyżur: 
śr 1145 - 1215
czw 1145 - 1215

VCard

starszy wykładowca
mgr Krzysztof Kaszuba

krzysztof.kaszuba@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 119

Dyżur:
pon 1100 - 1200
wt 1100 - 1200
cz 1100 - 1200

VCard

trener sekcji brydża sportowego
dr Marek Małysa

marek.małysa@pg.edu.pl

Plan zajęć

 


 

VCard

trener sekcji plywackiej
mgr inż. Emilia Miszewska

emilia.miszewska@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 119


 

VCard

trener sekcji piłki ręcznej mężczyzn
mgr Krzysztof Milusz

...@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 112


 

VCard

trener sekcji tenisa stołowego
mgr Marek Marchlewski

marek.marchlewski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 114

 
 

VCard

starszy wykładowca
mgr Janusz Markowski

janusz.markowski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 115

Dyżur:
śr 1115 - 1215

VCard

instruktor
mgr  Piotr Marmoń

piotr.marmon@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 111

Dyżur:
pon 1715 - 1745

VCard

adiunkt
dr Ryszard Mikołajewski

ryszard.mikolajewski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 115

Dyżur:
cwz 1115 - 1215

Vcard

starszy wykładowca
mgr Jakub Pankowski

jakub.pankowski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 111

Dyżur: 
śr 1415 - 1515

starszy wykładowca
mgr Marta Parafiniuk

marta.parafiniuk@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 110

Dyżur: 
wt 1700 - 1800

VCard

trener sekcji pływackiej
dr Alicja Pęczak-Graczyk

alicjapeczak@wp.pl

Plan zajęć

Pokój 113


 

VCard

starszy wykładowca
mgr Kazimierz Rozwadowski

nieobecność w dn. 24.02-23.03

kazimierz.rozwadowski@pg.edu.pl

Plan Zajęć

Pokój 118

Dyżur:
śr 1115 - 1215
czw 1115 - 1215

VCard

instruktor
mgr Mirosław Szołucha               

miroslaw.szolucha@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 115

Dyżur:
pon 1415 - 1515

VCard

starszy wykładowca
mgr Edward Wierzbowski

edward.wierzbowski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 111

Dyżur: 
wt 1145 - 1215
wt 1530 - 1600

VCard

starszy wykładowca
mgr Maria Zaborna

maria.zaborna@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 110

Dyżur: 
pon 1230 - 1330

VCard