Nauczyciele

starszy wykładowca
mgr Piotr Buliński

piotr.bulinski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 114

Konsultacje MS Teams:
czwartek 12:00-13:00
https://tiny.pl/72bgd

 

VCard

starszy wykładwca
mgr Andrzej Bussler

andrzej.bussler@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 118

Dyżur:
poniedziałek 15:00-16:30

Konsultacje MS Teams:
poniedziałek 15:00-16:30
https://tiny.pl/72bh9

 

VCard

adiunkt
dr Małgorzata Czerlonko

malgorzata.czerlonko@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 113

Konsultacje MS Teams:
wtorek 11:00-11:30
https://tiny.pl/72jcp

 

VCard

instruktor
Piotr Diłaj

piotr.dilaj@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój: 112

Konsultacje MS Teams:
czwartek 14:00-15:00
https://tiny.pl/72vbm

VCard

starszy wykładowca
mgr Barbara Gramacka

barbara.gramacka@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 110

Konsultacje MS Teams:
wtorek 11:00-12:00
https://tiny.pl/728ll

 

VCard

instruktor
mgr Karolina Gronau-Karendys

karolina.gronau@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 113

Konsultacje MS Teams:
czwartek 13:00-14:00
https://tiny.pl/72j56

 

VCard

 

instruktor
mgr Ewa Kasprów

ewa.kasprow@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój:110

Konsultacje MS Teams:
piątek 12:00-12:30
https://tiny.pl/722xb

VCard

instruktor
mgr Rafał Kasprów

rafal.kasprow@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 114

Konsultacje MS Teams:
piątek 14:30-15:30
https://tiny.pl/722mp

VCard

starszy wykładowca
mgr Krzysztof Kaszuba

krzysztof.kaszuba@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 119

Dyżur:
czwartek 13:00-14:00

Konsultacje MS Teams:
czwartek 13:00-14:00
https://tiny.pl/72bm5

VCard

trener sekcji brydża sportowego
dr Marek Małysa

marek.małysa@pg.edu.pl

Plan zajęć

 

VCard

trener sekcji plywackiej
mgr inż. Emilia Miszewska

emilia.miszewska@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 113

 

VCard

trener sekcji piłki ręcznej mężczyzn
mgr Krzysztof Milusz

...@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 112

 

VCard

starszy wykładowca
mgr Janusz Markowski

janusz.markowski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 115

Konsultacje MS Teams:
poniedziałek 11:30-12:30
https://tiny.pl/72z1x

 

VCard

instruktor
mgr  Piotr Marmoń

piotr.marmon@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 111

Konsultacje MS Teams:
poniedziałek 17:15-17:45
https://tiny.pl/78qmj

VCard

adiunkt
dr Ryszard Mikołajewski

ryszard.mikolajewski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 115

Konsultacje MS Teams:
wtorek 11:00-12:00
https://tiny.pl/72vzt

VCard

starszy wykładowca
mgr Jakub Pankowski

jakub.pankowski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 111

Konsultacje MS Teams:
wtorek 11:30-12:30
https://tiny.pl/78qmx

VCard

starszy wykładowca
mgr Marta Parafiniuk

marta.parafiniuk@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 110

Konsultacje MS Teams:
wtorek 11:00-12:00
https://tiny.pl/72v3t

VCard

trener sekcji pływackiej
dr Alicja Pęczak-Graczyk

alicjapeczak@wp.pl

Plan zajęć

Pokój 113

VCard

starszy wykładowca
mgr Kazimierz Rozwadowski

kazimierz.rozwadowski@pg.edu.pl

Plan Zajęć

Pokój 118

Dyżur:
poniedziałek 8:00-8:45
poniedziałek 11:00-13:00

Konsultacje MS Teams:
poniedziałek 11:00-13:00
http://bityl.pl/RN2gR

czwartek 10:30-11:45
https://tiny.pl/72j56

VCard

instruktor
mgr Mirosław Szołucha               

miroslaw.szolucha@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 115

Konsultacje MS Teams:
wtorek 11:45-12:45
https://tiny.pl/78q68

VCard

starszy wykładowca
mgr Edward Wierzbowski

edward.wierzbowski@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 111

Konsultacje MS Teams:
wtorek 10:30-11:30
https://tiny.pl/78r5z

VCard

starszy wykładowca
mgr Maria Zaborna

maria.zaborna@pg.edu.pl

Plan zajęć

Pokój 110

Konsultacje MS Teams:
wtorek 10:30-11:30
https://tiny.pl/72z58

 

VCard