Termin i miejsce odbywania treningów sekcji AMP
w roku akademickim 2017/2018

Sekcja Prowadzący Dzień tygodnia Godz. Treningów Miejsce Treningów

 

Aerobik Sportowy

 

mgr M.Zaborna

PON

ŚR

PT

17:00 - 19:00

17:00 - 19:00

17:00 - 19:00

Sala aerobiku

Sala aerobiku

Sala aerobiku

 

Badminton

 

mgr R. Kasprów

WT

CZW

PT

20:30 - 22:00

20:30 - 22:00

19:30 - 21:00

ZSO nr 8 ul. Meissnera

ZSO nr 8 ul. Meissnera

ZSO nr 8 ul. Meissnera

Brydż Sportowy dr M.Małysa

WT

WT

17:00 - 19:00

19:00 - 21:00

Sala 117 

Sala 117 (grupa początkująca)

Futsal Kobiet

mgr A.Bussler

 

 

 

Futsal Mężczyzn mgr A.Bussler

PN

WT

CZ

18:30 - 20:00

17:00 - 18:30

18:30 - 20:00

Hala tenisowa

Hala gier

Hala tenisowa

 

Judo

 

mgr M.Szołucha

WT

ŚR

CZW

17:30 - 19:30

17:30 - 19:30

17:30 - 19:30

Hala Judo

Randori (walki kontrolne)

Hala Judo

Karate

 

 

 

 

 

Kolarstwo Górskie

 

mgr M.Parafiniuk

PON

WT

CZW

SB

20:00 - 21:30

18:30 - 20:00

18:30 - 20:00

10:00 - 12:00

Hala 123

Siłownia

Hala 123

Teren

Koszykówka Kobiet

dr M.Czerlonko

 

 

 

Koszykówka Mężczyzn mgr K.Rozwadowski      

 

Lekka Atletyka Kobiet

 

mgr J. Markowski

PN

ŚR

CZW

PT

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

17:15 - 19:30

17:00 - 18:30

Hala Gier

Hala Tenisowa / Hala 123

Hala AWFiS

Hala Tenisowa / Hala 123

 

Lekka Atletyka Mężczyzn

 

mgr J.Markowski

PN

ŚR

CZW

PT

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

17:15 - 19:30

17:00 - 18:30

Hala Gier

Hala Tenisowa / Hala 123

Hala AWFiS

Hala Tenisowa / Hala 123

 

Narciarstwo i Snowboard

 

mgr M.Parafiniuk

PN

WT

CZW

20:00 - 21:30

20:00 - 21:30

20:00 - 21:30

Hala 123

Hala Tenisowa

Hala Tenisowa

 

Piłka Nożna Mężczyzn

 

mgr A.Bussler

PN

WT

CZW

17:00 - 18:30

18:30 - 20:00

17:00 - 20:00

Boisko /  Hala Tenisowa

Boisko /  Hala Tenisowa

Boisko /  Hala Tenisowa

 

Piłka Ręczna Kobiet

 

mgr K.Kaszuba

PN

WT

CZW

17:00 - 18:30

20:30 - 22:00

17:00 -18:30

Hala 123

SP 92 Zaspa

Hala Gier

 

Piłka Ręczna Mężczyzn

 

mgr E.Wierzbowski

PN

WT

CZW

18:30 - 20:00

20:30 - 22:00

18:30 - 20:00

Hala 123

SP 92 Zaspa

Hala Gier

 

Piłka Siatkowa Kobiet

 

mgr J.Parafiniuk

PN

ŚR

PT

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

Hala Gier

Hala Gier

Hala 123

 

Piłka Siatkowa Mężczyzn

 

dr R.Mikołajewski

PN

WT

ŚR

20:00 - 21:30

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

Hala Gier

Siłownia

Hala Gier

 

Pływanie


mgr E.Markowska

mgr E.Miszewska-Urbańska

PN

WT

CZW

16:30 - 18:00

16:30 - 18:00

16:30 - 18:00

Basen

Basen

Basen

Tenis Ziemny

mgr P.Diłaj

PN

ŚR

20:15 - 22:30

20:15 - 22:30

Hala Tenisowa

Hala Tenisowa

Tenis Stołowy

mgr M.Marchlewski

WT

CZW

20:00 - 22:15

20:00 - 22:15

Hala Tenisowa Zaspa

Hala Tenisowa Zaspa

Trójbój Siłowy

mgr M.Marchlewski

WT

CZW

17:00 -19:15

17:00 -19:15

Wioślarnia

Wioślarnia

 

Wioślarstwo

 

mgr P.Buliński

PN

ŚR

PT

15:30 - 17:30

15:30 - 17:30

16:45 - 17:20

Przystań Wioślarska

Przystań Wioślarska

Basen

Wspinaczka Sportowa

mgr R.Daniel
mgr B. Gramacka

WT

ŚR

18:30 - 21:00

18:30 - 20:30

Hala Gier

Hala Gier

Żeglarstwo mgr J.Pankowski ŚR 16:45 - 18:00 Basen