Termin i miejsce odbywania treningów sekcji AMP
w roku akademickim 2019/2020

Sekcja Prowadzący Dzień tygodnia Godz. Treningów Miejsce Treningów

 

Aerobik Sportowy

 

mgr M.Zaborna

PON

ŚR

CZW

17:00 - 19:15

17:00 - 19:15

17:00 - 19:15

Sala Aerobiku

Sala Aerobiku

Sala Aerobiku

 

Badminton

 

mgr R. Kasprów

WT

CZW

PT

20:30 - 22:00

20:30 - 22:00

19:30 - 21:00

ZSO nr 8 ul. Meissnera

ZSO nr 8 ul. Meissnera

ZSO nr 8 ul. Meissnera

Brydż Sportowy

dr M.Małysa

WT

WT

17:00 - 19:00

19:00 - 21:00

Sala 117 

Sala 117 (grupa początkująca)

Futsal Kobiet

mgr A.Bussler

PN

CZW

18:30 - 20:00

18:30 - 20:00

Hala Tenisowa

Hala Tenisowa

Futsal Mężczyzn

mgr A.Bussler

WT

17:00 - 18:30

Hala Gier

 

Judo

 

mgr M.Szołucha

WT

ŚR

CZW

17:30 - 19:30

17:30 - 19:30

17:30 - 19:30

Hala Judo

Randori (walki kontrolne)

Hala Judo

Karate

M. Adamowski

ŚR

CZW

19:00 - 20:30

19:00 - 20:30

Hala Judo

Hala Judo

 

Kolarstwo Górskie

 

mgr M.Parafiniuk

PON

WT

CZW

SB

20:00 - 21:30

18:30 - 20:00

18:30 - 20:00

10:00 - 12:00

Hala 123

Wioślarnia

Hala 123

Teren

Koszykówka Kobiet

dr M.Wołujewicz - Czerlonko

ND

20:00 - 21:30

Hala Gier

Koszykówka Mężczyzn

mgr K.Rozwadowski

ND

10:00 - 13:00

Hala Gier

 

Lekka Atletyka Kobiet

 

mgr K. Gronau-Karendys

PN

ŚR

CZW

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

Hala Gier

Hala Tenisowa / Hala 123

Hala Tenisowa

 

Lekka Atletyka Mężczyzn

 

mgr J.Markowski

PN

ŚR

CZW

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

Hala Gier

Hala Tenisowa / Hala 123

Hala Tenisowa

 

Narciarstwo i Snowboard

 

mgr M.Parafiniuk

PN

WT

CZW

20:00 - 21:30

20:00 - 21:30

20:00 - 21:30

Hala 123

Hala Tenisowa

Hala Tenisowa

 

Piłka Nożna Mężczyzn

 

mgr A.Bussler

PN

WT

CZW

17:00 - 18:30

18:30 - 20:00

17:00 - 18:30

Boisko /  Hala Tenisowa

Boisko /  Hala Tenisowa

Boisko /  Hala Tenisowa

 

Piłka Ręczna Kobiet

 

mgr K.Kaszuba

PN

WT

CZW

17:00 - 18:30

19:00 - 20:30

17:00 -18:30

Hala 123

SP 92 Zaspa

Hala Gier

 

Piłka Ręczna Mężczyzn

 

mgr K. Milusz

PN

WT

CZW

18:30 - 20:00

20:30 - 22:00

17:00 - 18:30

Hala 123

SP 92 Zaspa

Hala Gier

 

Piłka Siatkowa Kobiet

 

mgr E. Kasprów

PN

ŚR

PT

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

15:30 - 17:00

Hala Gier

Hala Gier

Hala Gier

 

Piłka Siatkowa Mężczyzn

 

dr R.Mikołajewski

PN

ŚR

CZW

20:00 - 21:30

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

Hala Gier

Hala Gier

Siłownia

 

Pływanie


dr A. Pęczak- Graczyk

mgr inż. E.Miszewska

PN

WT

CZW

16:30 - 18:00

16:30 - 18:00

16:30 - 18:00

Basen

Basen

Basen

Szachy

mgr A.Bussler

ŚR

17:30 - 19:00

sala 117

Tenis

mgr P.Diłaj

PN

ŚR

20:15 - 22:30

20:15 - 22:30

Hala Tenisowa

Hala Tenisowa

Tenis Stołowy

mgr M.Marchlewski

WT

CZW

20:00 - 22:15

20:00 - 22:15

Hala MRKS Zaspa

Hala MRKS Zaspa

Trójbój Siłowy

mgr A.Bussler

WT

CZW

17:00 -19:15

17:00 -19:15

Siłownia przy Hali Gier

Siłownia przy Hali Gier

 

Wioślarstwo

 

mgr P.Buliński

PN

ŚR

PT

17:30 - 19:00

17:30 - 19:00

16:45 - 17:20

Przystań Wioślarska

Przystań Wioślarska

Basen

Wspinaczka Sportowa

mgr B. Gramacka

WT

CZ

18:30 - 21:00

18:30 - 20:30

Hala Gier

Hala Gier

Żeglarstwo

mgr J.Pankowski

ŚR

16:45 - 18:00

Basen