Nauczyciele | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Nauczyciele

mgr Dariusz Adamczyk

instruktor
trener sekcji lekkoatletycznej
pok. 115 / CSA PG
e-mail: dariusz.adamczyk@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: 

mgr Piotr Buliński

starszy wykładowca
trener sekcji wioślarstwa i ergometru
pok. 112 / CSA PG
e-mail: piotr.buliński@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: 

mgr Andrzej Bussler

starszy wykładowca
z-ca Dyrektora ds. Sportowych
trener sekcji futsalu oraz piłki nożnej kobiet i mężczyzn
pok. 118 / CSA PG
e-mail: andrzej.bussler@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: poniedziałek 15:15-16:15

mgr Grzegorz Bussler

instruktor
trener sekcji tenisa stołowego
pok. 112 / CSA PG
e-mail: grzegorz.bussler@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams:

dr Małgorzata Czerlonko - Wołujewicz

adiunkt
trener sekcji koszykówki kobiet oraz koszykówki 3x3 kobiet
pok. 113 / CSA PG
e-mail: małgorzata.czerlonko@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: wtorek 15:15-16:00

mgr Piotr Diłaj

instruktor
trener sekcji tenisa
pok. 112 / CSA PG
e-mail: piotr.diłaj@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: czwartek 11:45-12:45

mgr Barbara Gramacka

starszy wykładowca
trener sekcji wspinaczki sportowej
pok. 113 / CSA PG
e-mail: barbara.gramacka@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: czwartek 17:00-18:00

mgr Karolina Gronau - Karendys

instruktor
trener sekcji lekkoatletyki kobiet
pok. 113 / CSA PG
e-mail: karolina.gronau@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: 

mgr Ewa Kasprów

instruktor
trener sekcji siatkówki kobiet
pok. 113 / CSA PG
e-mail: ewa.kasprow@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: piątek 12:00-12:30

mgr Rafał Kasprów

instruktor
trener sekcji badmintona
pok. 112 / CSA PG
e-mail: rafal.kasprow@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: piątek 14:00-15:00

mgr Krzysztof Kaszuba

starszy wykładowca
dyrektor CSA
trener sekcji piłki ręcznej kobiet
pok. 119 / CSA PG
e-mail: krzysztof.kaszuba@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: środa 11:30-13:00

dr Marek Małysa

trener
trener brydża sportowego
e-mail: marek.malysa@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: 

mgr inż. Emilia Miszewska

trener
trener sekcji pływackiej
pok. 110 / CSA PG
e-mail: emiurban@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: 

mgr Krzysztof Milusz

instruktor
trener sekcji piłki ręcznej mężczyzn
pok. 115 / CSA PG
e-mail: krzysztof.milusz@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: 

mgr Piotr Marmoń

instruktor
trener sekcji trójboju siłowego, instruktor gimnastyki korekcyjnej
fizjoterapeuta
pok. 115 / CSA PG
e-mail: piotr.marmon@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: poniedziałek 17:15-17:45

dr Ryszard Mikołajewski

adiunkt
trener sekcji piłki siatkowej i siatkówki plażowej mężczyzn
pok. 111 / CSA PG
e-mail: ryszard.mikolajewski@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: wtorek 13:00-14:00

mgr Jakub Pankowski

starszy wykładowca
trener sekcji żeglarskiej
pok. 111 / CSA PG
e-mail: jakub.pankowski@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: wtorek 9:00-10:00

mgr Marta Parafiniuk

starszy wykładowca
trener sekcji kolarskiej, narciarskiej i snowboardowej
pok. 110 / CSA PG
e-mail: marta.parafiniuk@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: poniedziałek 13:15-14:15

dr Alicja Pęczak - Graczyk

trener
trener sekcji pływackiej
pok. 110 / CSA PG
e-mail: alicja.peczak@pg.edu.pl

mgr Kazimierz Rozwadowski

starszy wykładowca
z-ca Dyrektora ds. dydaktycznych
trener koszykówki i koszykówki 3x3 mężczyzn
pok. 118 / CSA PG
e-mail: kazimierz.rozwadowski@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: środa 11:00-12:30

mgr Mirosław Szołucha

instruktor
trener sekcji judo
pok. 111 / CSA PG
e-mail: miroslaw.szolucha@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: poniedziałek 13:15-14:15

mgr Maria Zaborna

starszy wykładowca
trener aerobiku sportowego
pok. 110 / CSA PG
e-mail: maria.zaborna@pg.edu.pl
konsultacje MS Teams: środa 13:45-14:45