Proszę drogą mailową informować nauczycieli o swoich problemach.

Plany zajęć nauczycieli akademickich

W przypadku trudności z kontaktem mailowym proszę pisać na adres: krozw@pg.gda.pl

Poniższe terminy dyżurów nie obowiązują w czasie sesji
 

  Kontakt mailowy   Konsultacje MS Teams
mgr Piotr Buliński piotr.bulinski@pg.edu.pl pok. 114 czwartek 12:00-13:00
https://tiny.pl/72bgd
mgr Andrzej Bussler andrzej.bussler@pg.edu.pl pok. 118 poniedziałek 15:00-16:30
https://tiny.pl/72bh9
dr Malgorzata Czerlonko - Wołujewicz malgorzata.czerlonko@pg.edu.pl pok. 113 wtorek 11:00-11:30
https://tiny.pl/72jcp
mgr Piotr Diłaj piotr.dilaj@pg.edu.pl pok. 112 czwartek 14:00-15:00
https://tiny.pl/72vbm
mgr Barbara Gramacka barbara.gramacka@pg.edu.pl pok. 110 wtorek 11:00-12:00
https://tiny.pl/728ll
mgr Karolina Gronau-Karendys karolina.gronau@pg.edu.pl pok. 113 czwartek 13:00-14:00
https://tiny.pl/72j56
mgr Ewa Kasprów

ewa.kasprow@pg.edu.pl 

pok. 110 piątek 12:00-12:30
https://tiny.pl/722xb
mgr Rafał Kasprów rafal.kasprow@pg.edu.pl pok. 114 piątek 14:30-15:30
https://tiny.pl/722mp
mgr Krzysztof Kaszuba krzysztof.kaszuba@pg.edu.pl pok. 119 czwartek 13:00-14:00
https://tiny.pl/72bm5
mgr Janusz Markowski jmarkow@pg.edu.pl pok. 115 poniedziałek 11:30-12:30
https://tiny.pl/72z1x
mgr Piotr Marmoń piomarmo@pg.edu.pl pok. 111 poniedziałek 17:15-17:45
https://tiny.pl/78qmj
dr Ryszard Mikołajewski rysmikol@pg.edu.pl pok. 115 wtorek 11:00-12:00
https://tiny.pl/72vzt
mgr Jakub Pankowski jakub.pankowski@pg.edu.pl pok. 111 wtorek 11:30-12:30
https://tiny.pl/78qmx
mgr Marta Parafiniuk marta.parafiniuk@pg.edu.pl pok. 110 wtorek 11:00-12:00
https://tiny.pl/72v3t

mgr Kazimierz Rozwadowski   

kazimierz.rozwadowski@pg.edu.pl pok. 118

poniedziałek 11:00-13:00
http://bityl.pl/RN2gR

czwartek 10:30-11:45
https://tiny.pl/72j56

mgr Mirosław Szołucha mirszolu@pg.edu.pl pok. 115 wtorek 11:45-12:45
https://tiny.pl/78q68
mgr Edwrad Wierzbowski edward.wierzbowski@pg.edu.pl pok. 111 wtorek 10:30-11:30
https://tiny.pl/78r5z
mgr Maria Zaborna maria.zaborna@pg.edu.pl pok. 110 wtorek 10:30-11:30
https://tiny.pl/72z58

    

W sprawie ocen na portalu moja.pg można pisać na adres: krozw@pg.gda.pl