Proszę drogą mailową informować nauczycieli o swoich problemach.

Adresy mailowe nauczycieli akademickich

W przypadku trudności z kontaktem mailowym proszę pisać na adres: krozw@pg.gda.pl

Poniższe terminy dyżurów nie obowiązują w czasie sesji
 

mgr Piotr Buliński piotr.bulinski@pg.edu.pl pt 1115 - 1215 pok. 114
mgr Andrzej Bussler andrzej.bussler@pg.edu.pl pn 1315 - 1515 pok. 118
mgr Barbara Gramacka barbara.gramacka@pg.edu.pl pt 1115 - 1215 pok. 110
mgr Karolina Gronau karolina.gronau@pg.edu.pl śr 1115 - 1215 pok. 109
mgr Rafał Kasprów rafal.kasprow@pg.edu.pl pt 915 - 1015 pok. 114
mgr Krzysztof Kaszuba krzysztof.kaszuba@pg.edu.pl pn 1100 - 1200
wt 1100 - 1200
cz 1100 - 1200
pok. 119
mgr Marek Marchlewski marek.marchlewski@pg.edu.pl cz 1230 - 1330 pok. 114
mgr Elżbieta Markowska elzmarko@pg.edu.pl pn 1145 - 1245 pok. 113
mgr Janusz Markowski jmarkow@pg.edu.pl wt 1115 - 1215 pok. 115
mgr Piotr Marmoń piomarmo@pg.edu.pl cz 1030 - 1100 pok. 111
dr Ryszard Mikołajewski rysmikol@pg.edu.pl cz 1115 - 1215 pok. 115
mgr Jakub Pankowski jakub.pankowski@pg.edu.pl śr 1245 - 1345 pok. 111
mgr Józef Parafiniuk jozef.parafiniuk@pg.edu.pl śr 1115 - 1215 pok. 115
mgr Marta Parafiniuk marta.parafiniuk@pg.edu.pl pn 1030 - 1130 pok. 110
mgr Kazimierz Rozwadowski                                     kazimierz.rozwadowski@pg.edu.pl

pn 730 - 830
pn 1200 - 1330

pok. 118
mgr Mirosław Szołucha mirszolu@pg.edu.pl cz 1200 - 1300 pok. 112
mgr Edwrad Wierzbowski edward.wierzbowski@pg.edu.pl pt 1115 - 1215 pok. 111
Maciej Wojtkiewicz   wt 1100 - 1200 pok. 112
mgr Maria Zaborna maria.zaborna@pg.edu.pl śr 1245 - 1345 pok. 110

    

W sprawie ocen na portalu moja.pg można pisać na adres: krozw@pg.gda.pl