Proszę drogą mailową informować nauczycieli o swoich problemach.

Plany zajęć nauczycieli akademickich

W przypadku trudności z kontaktem mailowym proszę pisać na adres: krozw@pg.gda.pl

Poniższe terminy dyżurów nie obowiązują w czasie sesji
 

mgr Piotr Buliński
(w semstrze letnim 2019/2020 kontakt tylko mailowy)
piotr.bulinski@pg.edu.pl

 

pok. 114
mgr Andrzej Bussler andrzej.bussler@pg.edu.pl

pon 1145 - 1345

pok. 118
dr Malgorzata Czerlonko - Wołujewicz malgorzata.czerlonko@pg.edu.pl

śr 1130 - 1215

pok. 113
mgr Piotr Diłaj piotr.dilaj@pg.edu.pl

czw 1115 - 1215

pok. 112
mgr Barbara Gramacka barbara.gramacka@pg.edu.pl

czw 1700 - 1800

pok. 110
mgr Karolina Gronau-Karendys karolina.gronau@pg.edu.pl

śr 1445 - 1515

pok. 113
mgr Ewa Kasprów

ewa.kasprow@pg.edu.pl 

śr 1145 - 1215

pok. 110
mgr Rafał Kasprów rafal.kasprow@pg.edu.pl

śr 1145 - 1215
czw 1145 - 1215

pok. 114
mgr Krzysztof Kaszuba krzysztof.kaszuba@pg.edu.pl

pon 1100 - 1200
wt 1100 - 1200
czw 1100 - 1200

pok. 119
mgr Marek Marchlewski marek.marchlewski@pg.edu.pl   pok. 114
mgr Janusz Markowski jmarkow@pg.edu.pl

  śr 1115 - 1215 

pok. 115
mgr Piotr Marmoń piomarmo@pg.edu.pl

pon 1715 - 1745

pok. 111
dr Ryszard Mikołajewski rysmikol@pg.edu.pl

  czw 1115 - 1215

pok. 115
mgr Jakub Pankowski jakub.pankowski@pg.edu.pl

śr 1415 - 1515

pok. 111
mgr Marta Parafiniuk marta.parafiniuk@pg.edu.pl

wt 1700 - 1800

pok. 110

mgr Kazimierz Rozwadowski   
(nieobecność w dniach 24.02-23.03)                                

kazimierz.rozwadowski@pg.edu.pl

śr 1115 - 1215
czw 1115 - 1215 

pok. 118
mgr Mirosław Szołucha mirszolu@pg.edu.pl

pon 1415 - 1515

pok. 115
mgr Edwrad Wierzbowski edward.wierzbowski@pg.edu.pl

wt 1145 - 1215
wt 1530 - 1600

pok. 111
mgr Maria Zaborna maria.zaborna@pg.edu.pl

pon 1230 - 1330

pok. 110

    

W sprawie ocen na portalu moja.pg można pisać na adres: krozw@pg.gda.pl