Proszę drogą mailową informować nauczycieli o swoich problemach.

Plany zajęć nauczycieli akademickich

W przypadku trudności z kontaktem mailowym proszę pisać na adres: krozw@pg.edu.pl

Poniższe terminy dyżurów nie obowiązują w czasie sesji
 

  Kontakt mailowy   Konsultacje MS Teams
mgr Piotr Buliński piotr.bulinski@pg.edu.pl pok. 114  
mgr Andrzej Bussler andrzej.bussler@pg.edu.pl pok. 118 poniedziałek 15:15-16:15
dr Malgorzata Czerlonko - Wołujewicz malgorzata.czerlonko@pg.edu.pl pok. 113 wtorek 15:15-16:00
mgr Piotr Diłaj piotr.dilaj@pg.edu.pl pok. 112 czwartek 11:45-12:45
mgr Barbara Gramacka barbara.gramacka@pg.edu.pl pok. 110 czwartek 17:00-18:00
mgr Karolina Gronau-Karendys karolina.gronau@pg.edu.pl pok. 113  
mgr Ewa Kasprów

ewa.kasprow@pg.edu.pl 

pok. 110 piątek 12:00-12:30
mgr Rafał Kasprów rafal.kasprow@pg.edu.pl pok. 114 piątek 14:00-15:00
mgr Krzysztof Kaszuba krzysztof.kaszuba@pg.edu.pl pok. 119 środa 11:30-13:00
mgr Janusz Markowski jmarkow@pg.edu.pl pok. 115 wtorek 9:30-10:30
mgr Piotr Marmoń piomarmo@pg.edu.pl pok. 111 poniedziałek 17:15-17:45
dr Ryszard Mikołajewski rysmikol@pg.edu.pl pok. 115 wtorek 13:00-14:00
mgr Jakub Pankowski jakub.pankowski@pg.edu.pl pok. 111 wtorek 9:00-10:00
mgr Marta Parafiniuk marta.parafiniuk@pg.edu.pl pok. 110 poniedziałek 13:15-14:15

mgr Kazimierz Rozwadowski 

kazimierz.rozwadowski@pg.edu.pl pok. 118 środa 11:00-12:30
mgr Mirosław Szołucha mirszolu@pg.edu.pl pok. 115 poniedziałek 13:15-14:15
mgr Edwrad Wierzbowski edward.wierzbowski@pg.edu.pl pok. 111 wtorek 9:45-10:45
mgr Maria Zaborna maria.zaborna@pg.edu.pl pok. 110 środa 13:45-14:45

    

W sprawie ocen na portalu moja.pg można pisać na adres: krozw@pg.edu.pl