Pomorska Liga Akademicka 3x3 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Pomorska Liga Akademicka 3x3

Pomorska Liga Akademicka 3x3 to cykl 22 turniejów koszykówki 3x3 organizowanych przez Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, we współpracy ze Stowarzyszeniem Polskie 3R3

Cykl  Pomorskiej   Ligi   Akademickiej  3x3 to 22 turnieje, które odbędą się w okresie październik 2020 - lipiec 2021. Udział w turniejach udział wziąć mogą drużyny i zawodnicy z całego kraju, a także drużyny i zawodnicy zagraniczni. Stwórz drużynę (3-4 zawodników) i zapisz się na turniej! Nie zwlekajcie! W każdym turnieju mamy tylko 12 miejsc!. Wśród  uczestników  z całą pewnością nie zabraknie nazwisk znanych w środowisku 3x3. Jeśli szukasz drużyny spróbujemy Ci pomóc, napisz do nas. Nie musisz mieć przez cały cykl tej samej drużyny, w każdym turnieju możesz zagrać z kimś innym.

Harmonogram PLA 3x3

Niech Was nie zmyli nazwa "Akademicka" - klasyfikacja Pomorskiej   Ligi   Akademickiej  3x3 prowadzona będzie w dwóch kategoriach: OPEN i Akademickiej. Do klasyfikacji OPEN Pomorskiej Ligi  Akademickiej  3x3 zaliczane będą punkty zdobyte w wszystkich turniejach. Do klasyfikacji Akademickiej zaliczane będą punkty zdobyte przez 3 najlepszych zawodników uczelni w każdym z turniejów.
  

Nad  wszystkim  czuwać  będą  szkoleniowcy  Reprezentacji Polski 3x3 Seniorów - Piotr Renkiel oraz Reprezentacji Polski 3x3 U23 - Kazimierz Rozwadowski. 

Udział w turnieju jest bezpłatny, a na najlepsze zespoły podczas poszczególnych turniejów czekają atrakcyjne nagrody! Transmisje ze wszystkich turniejów zobaczyć można  w Internecie. 

Sprawdźcie sami, jak wyglądały nasze dotychczasowe turnieje!

Przed każdym poszczególnym turniejem, każdy z uczestników zobowiązany będzie do dostarczenia wypełnionego Oświadczenia COVID

Regulamin Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3