Pomorska Liga Akademicka 3x3 to cykl 40 turniejów koszykówki 3x3 organizowanych przez Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, we współpracy ze Stowarzyszeniem Polskie 3R3

TRANSMISJE

Cykl  Pomorskiej   Ligi   Akademickiej  3x3 to 40 turniejów, które odbędą się w okresie listopad 2021- czerwiec 2023. Udział w turniejach udział wziąć mogą drużyny i zawodnicy z całego kraju, a także drużyny i zawodnicy zagraniczni. Stwórz drużynę (3-4 zawodników) i zapisz się na turniej! Nie zwlekajcie! W każdym turnieju mamy tylko 12 miejsc! Wśród  uczestników  z całą pewnością nie zabraknie nazwisk znanych w środowisku 3x3. Jeśli szukasz drużyny spróbujemy Ci pomóc, napisz do nas. Nie musisz mieć przez cały cykl tej samej drużyny, w każdym turnieju możesz zagrać z kimś innym.

Harmonogram PLA 3x3

 

Niech Was nie zmyli nazwa "Akademicka" - klasyfikacja Pomorskiej   Ligi   Akademickiej  3x3 prowadzona będzie w dwóch kategoriach: OPEN i Akademickiej. Do klasyfikacji OPEN Pomorskiej Ligi  Akademickiej  3x3 zaliczane będą punkty zdobyte w wszystkich turniejach. Do klasyfikacji Akademickiej zaliczane będą punkty zdobyte przez 3 najlepszych zawodników uczelni w każdym z turniejów.


 

Udział w turnieju jest bezpłatny, a na najlepsze zespoły podczas poszczególnych turniejów czekają atrakcyjne nagrody! Transmisje ze wszystkich turniejów zobaczyć można  w Internecie. 

Sprawdźcie sami, jak wyglądały nasze dotychczasowe turnieje!

 

Regulamin Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3