Pierwszy Turniej Pomorskiej Ligi Akademickiej za nami! | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2020-10-24

Pierwszy Turniej Pomorskiej Ligi Akademickiej za nami!

PLA 3x3
Za nami pierwszy turniej w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3! W kategorii OPEN – ekipa Wszystko za 2.

W rywalizacji udział wzięło 12 drużyn, w składzie których znaleźli się przedstawiciele 15 Uczelni Wyższych.

Po zaciętej walce najlepsza okazała się drużyna Wszystko za dwa w składzie Paweł Pawłowski, Mariusz Słowiński, Michał Cebula, Piotr Kordalski, która w finale pokonała NFZ w składzie Aleksander Winkel, Kacper Jastrzębski, Kacper Szuszkiewicz, Michał Cieślewicz.

Niespodziewanie trzecie miejsce zajęła reprezentacja Uniwersytetu Morskiego z Gdyni (UMG) w składzie Patryk Granicki, Konrad Niewczas, Miłosz Warpachowicz, Paweł Granicki.

Wśród uczestników znaleźli się nie tylko studenci, ale również Reprezentanci Polski Seniorów - Brązowy medalista Mistrzostw Świata -  Paweł Pawłowski oraz Mateusz Bierwagen oraz Reprezentacji U23.

Tym razem w turnieju zabrakło złotych medalistów tegorocznych Akademicki Mistrzostw Polski, ale z całą pewnością zobaczymy ich w kolejnych turniejach.

Relację z turnieju można było śledzić na żywo w Internecie!

KLASYFIKACJA AKADEMICKA

KLASYFIKACJA OPEN

Drugi turniej w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej zaplanowano na 31 października na godz. 16:00

WEŹ UDZIAŁ