Wszytko za 2 ponownie najlepszą drużyną Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2020-10-31

Wszytko za 2 ponownie najlepszą drużyną Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3

PLA 3x3
W drugim turnieju Pomorskiej Ligi Akademickiej w kategorii OPEN po raz drugi z rzędu najlepsza okazała się drużyna Wszystko za 2 .

W rywalizacji udział wzięło 12 ekip, w których znaleźli się przedstawiciele 16 Uczelni Wyższych.

W finale podobnie jak tydzień temu najlepsza okazała się drużyna Wszystko za 2 (Michał Cebula, Paweł Pawłowski, Mariusz Słowiński, Piotr Kordalski), która w finale pokonała 3x3 Gdańsk (Michał Hillar, Piotr Renkiel, Wiktor Nałęcz, Paweł Perkowski). W meczu o 3. miejsce wygrały Bydlaki (Jacek Chojnacki, Jędrzej Szymański, Kacper Szymański, Mateusz Bierwagen).

Na parkiecie hali Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej mogliśmy dziś zobaczyć Piotra Renkiela – trenera Reprezentacji Polski 3x3 Seniorów, Reprezentantów Polski Seniorów - Brązowego medalistę Mistrzostw Świata -  Pawła Pawłowskiego oraz Mateusza Bierwagena oraz Reprezentantów Polski U23.

Relację z turnieju możecie zobaczyć w Internecie!

Trzeci turniej w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej zaplanowano na 7 listopada na godz. 16:00

WEŹ UDZIAŁ

Organizatorami turnieju są Centrum Sportu Akademickiego PG, Politechnika Gdańska, Stowarzyszenie Polski 3x3
Pomorska  Liga  Akademicka  3x3 współfinansowana jest  ze  środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Partnerami turnieju są Miasto Gdańsk, AZS Gdańsk, Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki oraz Spalding
Nagrody w turnieju ufundowali Centrum Sportu Akademickiego PG, Novotel Gdańsk Centrum, FitYard, Usługi Fizjoterapeutyczne Michał Hillr  oraz Bukowski Serwis
Patronem medialnym jest Radio Gdańsk SA