PLA 3x3: NFZ ponownie najlepszy! | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-03-20

PLA 3x3: NFZ ponownie najlepszy!

PLA 3x3
W 16 turnieju Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3 liderzy całego cyklu – zespół NFZ (Aleksander Winkel, Kacper Jastrzębski, Kacper Szuszkiewicz, Michał Cieślewicz) pokonał po zaciętym meczu Wszystko za dwa w składzie Filip Cebula, Mariusz Słowiński, Mateusz Nitsche, Michał Cebula) 19:13.

W meczu o 3 miejsce 3x3 Gdańsk (Marcin Górski, Michał Hillar, Piotr Renkiel, Tomasz Wlodarczyk) różnicą 3 punktów – 18:15 pokonało BAT Skład (Adam Rzewuski, Bartłomiej Jankowski, Daniel Syldatk, Robert Kolka)

W 16 turnieju udział wzięło 9 drużyn, w których zagrało 35 zawodników, w tym 27 z przynależnością akademicką z 15 uczelni

Turniej transmitowany był w Internecie - relację możecie zobaczyć TUTAJ

Siedemnasty  turniej Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3 odbędzie się już w sobotę, 27 marca w Przywidzu! Na uczestników czekać będą fantastyczne nagrody rzeczowe oraz nagroda finansowa!

Zapraszamy do zapisów - WEŹ UDZIAŁ

Organizatorami turnieju są Centrum Sportu Akademickiego PG, Politechnika Gdańska oraz Stowarzyszenie Polskie 3R3

Patronat nad turniejem objął Polski Związek Koszykówki

Dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Partnerami turnieju są Miasto Gdańsk, AZS Gdańsk, Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki oraz Spalding

Nagrody w turnieju ufundowali Centrum Sportu Akademickiego PG, Novotel Gdańsk Centrum, FitYard, Usługi Fizjoterapeutyczne Michał Hillar , Bukowski Serwis, Cyclosport, Sklep Koszykarza

Patronem medialnym jest Radio Gdańsk SA