AMP 2021: Finał Akademickich Mistrzostw Polski już od piątku w Sopocie! | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-06-08

AMP 2021: Finał Akademickich Mistrzostw Polski już od piątku w Sopocie!

Reprezentacja Politechniki Gdańskiej
W dniach 11-13 czerwca br. Sopocki Klub Tenisowy gościć będzie najlepszych akademickich tenisistów w naszym kraju. W Finale Akademickich Mistrzostw Polski zmierzy się 15 reprezentacji żeńskich oraz 15 reprezentacji męskich.

Turniej organizowany jest przez Politechnikę Gdańską, Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej oraz Klub Uczelniany AZS Politechniki Gdańskiej.

Naszą Uczelnię reprezentować będzie zarówno męska, jak i żeńska drużyna. Damski zespół PG bronić będzie złotych medali UTE sprzed roku.

Rywalizację na bieżąco śledzić będzie można na oficjalnym Funpage'u Finału AMP w Tenisie

Organizację turnieju wspierają

• Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego