AMP 2021: Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie za nami. Zawodniczki PG ze zlotem UTE | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-06-02

AMP 2021: Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie za nami. Zawodniczki PG ze zlotem UTE

Reprezentacja Politechniki Gdańskiej
W dniach 11-13 czerwca br. w Sopot Tenis Klubie odbył się Finał Akademickich Mistrzostw Polski  w Tenisie. W rywalizacji udział wzięło ponad 120 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali o tytuł najlepszej drużyny w kraju.

W klasyfikacjach generalnych zwyciężyły żeńska reprezentacja Akademii Leona Koźmińskiego oraz męska Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Zawodniczki Politechniki Gdańskiej wywalczyły złote medale w klasyfikacji Uczelni Technicznych, a naszym Panom nie wiele zabrakło do podium - zajęli IV miejsce UTE.

Wyniki oraz galeria zdjęć z turnieju dostępna jest Funpage'u Finału AMP w Tenisie