AMP 2021: Drużynowe srebro UTE w Jeździectwie na zakończenie Mistrzostw | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-07-01

AMP 2021: Drużynowe srebro UTE w Jeździectwie na zakończenie Mistrzostw

Reprezentacja Politechniki Gdańskiej
W ostatnich zawodach cyklu AMP 2021 z udziałem reprezentacji Politechniki Gdańskiej zawodniczki Politechniki Gdańskiej wywalczyły srebrne medale UTE. W AMP W jeździectwie indywidualnie najlepiej wypadła Anna Rozkosz, która na koniu Godecja w skokach przez przeszkody – AMATOR zajęła 3 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 1 miejsce w klasyfikacji UTE.

W dniach 27-30 czerwca br. w Radzionkowie najlepsi akademiccy jeźdźcy z całej Polski rywalizowali w tytuł  Mistrzów Polski. Naszą uczelnię, poza wspomnianą Anną Rozkosz reprezentowały także Patrycja Kierznikiewicz, która na koniu Carmen LG w skokach przez przeszkody – AMATOR zajęła 30 miejsce (5 UTE), a w ujeżdżaniu – AMATOR była 43 (8 UTE), Jagoda Kazana (koń Joy), która zajęła 22 miejsce w skokach przez przeszkody – PFOFI oraz Ewa Grzybek, która wraz z koniem L. Cogito zajęła 32 miejsce w ujeżdżaniu – AMATOR (7 UTE).

W klasyfikacji końcowej mistrzostw – KOMBINOWANEJ Patrycja Kierznikiewicz zajęła 21 miejsce.

Wyniki te dały naszym zawodnikom 15 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz srebrne medale wśród Uczelni Technicznych.

Reprezentacja PG wystąpiła w składzie: Rozkosz Anna, Kierznikiewicz Patrycja, Kazana Jagoda, Grzybek Ewa