Zostań czlonkiem AZS | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-10-27

Zostań czlonkiem AZS

azs
Zaczynasz studia? Trenujesz, a może chcesz zacząć? Masz więcej niż 12 lat? Zostań członkiem AZS i wyrób legitymację ISIC-AZS!

Nową legitymację AZS wyrobić możesz ON-LINE!

Jeśli byłeś już członkiem AZS w poprzednim roku akademickim, po ponownym logowaniu mailem otrzymasz link od AZS (być może trafi do spamu). Po „wejściu w ten link zostaniesz przekierowany do ustawienia hasła. Po zalogowaniu się do panelu będziesz poproszony o dodanie zdjęcia elektronicznego oraz skanu legitymacji studenckiej w przypadku, gdy wybierzesz opcję (ISIC AZS) lub dokument potwierdzający pracę na uczelni ( ITIC AZS). Po przesłaniu danych przedstawiciel klubu uczelnianego AZS będzie musiał zatwierdzić Twoje członkostwo. Gdy to nastąpi, otrzymasz link do płatności. Po opłaceniu staniesz się posiadaczem legitymacji elektronicznej, która będzie widoczna w Twoim panelu. Jeżeli wybierze opcję wersji drukowanej, legitymacja zostanie wysłana do Ciebie pocztą.

Kliknij tutaj jeżeli posiadasz już konto

Jeżeli jesteś nowym członkiem, wypełnij poniższy formularz. Po przesłaniu danych przedstawiciel klubu uczelnianego AZS będzie musiał zatwierdzić Twoje członkostwo. Gdy to nastąpi  otrzymasz link do płatności. Po opłaceniu staniesz się posiadaczem legitymacji elektronicznej, która będzie widoczna w Twoim panelu. Jeżeli wybierze opcję wersji drukowanej, legitymacja zostanie wysłana do Ciebie pocztą.

Kliknij tutaj jeżeli rejestrujesz się po raz pierwszy

Jakie zyskasz korzyści?
 • 10% zniżki na usługi noclegowe i wynajem sprzętu w trzech Centralnych Ośrodkach Sportu Akademickiego
 • około 35 tys. znajomych ze sporym gronem największych gwiazd światowego sportu
 • całodobowa ochrona na całym świecie z ubezpieczeniem w Grupie PZU na kwotę 6.500 zł (Standard), 25.000 (Komfort) lub 65.000 zł (Sport)
 • przepustka do udziału w lidze międzyuczelnianej, Akademickich Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski AZS oraz innych naszych imprezach, a w niektórych klubach także do sekcji sportowych i rekreacyjnych
 • elektroniczna wersja legitymacji i zdalny dostęp do systemu członkowskiego
 • twój paszport w podróży - jedyny dokument potwierdzający status studenta na całym świecie
 • stałe i specjalne zniżki u naszych partnerów
 • nawet 50% rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie (w tym ponad 200 punktów w Polsce)
 • zniżki i bonusy organizowane indywidualnie przez jednostki AZS dla swoich członków
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia za granicą i dotyczącego m.in. sportów ekstremalnych
 • możliwość poznania nowych i uprawiania ulubionych dyscyplin sportu w 2 tys. sekcji sportowych w blisko 200 klubach AZS w całej Polsce
 • zniżki na koncerty, imprezy i inne ciekawe wydarzenia, oszczędność m.in. na transporcie, hotelu i restauracji, w pubie, sklepach i punktach usługowych
Pamiętaj!

W tym roku akademickim  2021/2022 wprowadzono nowy system wyrabiania legitymacji (i tu uwaga – stare numery tracą ważność! Otrzymasz nowy numer legitymacji.

Ubezpieczenie

Wraz z legitymacją AZS, możesz otrzymać pakiet ubezpieczenia w Grupie PZU.

Do wyboru macie trzy warianty ubezpieczenia:

Standard – koszt legitymacji 80 zł
Komfort – koszt legitymacji 120 zł
Sport – koszt legitymacji 1000 zł

Więcej informacji znajdziecie na stronie AZS

342 wyświetleń