Sportowe Półkolonie w CSA PG – zapraszamy do udziału! | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-11-02

Sportowe Półkolonie w CSA PG – zapraszamy do udziału!

polkolonie
Choć do ferii zimowych pozostało jeszcze sporo czasu, my już dziś zapraszamy dzieci do udziału w Sportowych Półkoloniach, które odbędą się w Centrum Sportu Akademickiego PG.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7-14 lat.

Opieka nad dziećmi prowadzona będzie w godzinach 7.30-16.30.

Sportowe Półkolonie w CSA PG odbędą się w dwóch turnusach, w trakcie ferii zimowych:

I turnus - 14-18.02.2022r.
II turnus - 21-25.02.2022r.

Koszt uczestnictwa w jednym turnusie to 799zł.

Rabat na drugie i kolejne dziecko - 10%

W programie zaplanowane są zajęcia sportowe w Centrum Sportu Akademickiego PG, które odbywać się będą w dwóch blokach oraz wyjścia dodatkowe m.in. do Jump City, Loopys World, kina czy kręgielni*.

Kadrę trenerską stanowić będą nauczyciele na co dzień pracujący w Centrum Sportu Akademickiego PG oraz opiekunowie posiadający doświadczenie w pracy z młodzieżą.

Półkolonie będą/są zgłoszone do kuratorium oświaty i prowadzane są przez wykwalifikowaną kadrą wychowawczą.

Dodatkowo, każdy z uczestników półkolonii otrzyma drugie śniadanie oraz obiad, a także będzie miał zapewniony dostęp do wody pitnej.

Liczba miejsc na każdy turnus jest ograniczona!

Warunkiem uruchomienia danego turnusu jest utworzenie się pełnej grupy.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 4 listopada od godz. 8:00 wyłącznie drogą elektroniczną na adres agnieszka.glowacka@pg.edu.pl . Zgłoszenia wysłane przed tym terminem nie będą uwzględnione.  

Warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie jest przesłanie karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku na adres agnieszka.glowacka@pg.edu.pl oraz potwierdzenia przelewu zaliczki w wysokości 400 zł do dnia 15.11.2021r. na konto podane poniżej.

W dniu rozpoczęcia półkolonii rodzice uczestnika wypoczynku zobowiązani są do dostarczenia oryginału karty kwalifikacyjnej.

Politechnika Gdańska
Santander 68 1090 1098 0000 0001 4887 5115

W razie pytań prosimy o kontakt z Agnieszką Głowacką  tel. 58 347 15 89 e’mail: agnieszka.glowacka@pg.edu.pl lub Piotrem Diłaj piotr.dilaj@pg.edu.pl

*W związku z niepewną sytuacją epidemiologiczną organizator zastrzega sobie prawo do zmiany oferty półkolonii bądź w wyjątkowej sytuacji do całkowitego ich odwołania

Załączniki:
Formularz do pobrania
Plan sportowych półkolonii

Regulamin półkolonii

275 wyświetleń