PLA 3x3: Przypadek wygrywa w drugim turnieju Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-04

PLA 3x3: Przypadek wygrywa w drugim turnieju Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3

pla
W drugim turnieju Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3 najlepsza okazała się drużyna Przypadek (Kacper Jastrzębski, Łukasz Juniak, Kamil Korzec, Łukasz Szopiński), która w  meczu finałowym pokonała ekipę 40+ (Tomasz Bukowski, Michał Cebula, Karol Chajęcki, Paweł Pawłowski) 20:17.

W sobotnim turnieju wystąpiło 45 uczestników, w tym 31  z przynależnością akademicką z 19 uczelni.

Najskuteczniejszy okazali się przedstawiciele Uniwersytetu Gdańskiego, którzy zdobyli 180pkt. Drugie miejsce zajęli zawodnicy reprezentujący WSB w Gdańsku (120), zaś trzecie studenci AWFiS Gdansk (100).

Z każdym kolejnym turniejem nasza liga staje się coraz bardziej popularna również na arenie międzynarodowej. W dzisiejszej rywalizacji mogliśmy zobaczyć zawodników z 5 krajów.

Turniej transmitowany był na żywo w Internecie

Już dziś można zapisać się na trzeci turniej Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3

ZAPISY

Organizatorami turnieju są Centrum Sportu Akademickiego PG, Politechnika Gdańska oraz Stowarzyszenie Polskie 3R3