E-sport: Lwy Politechnika Gdańska ogłaszają rekrutację do Lwów Rocket League | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-01-12

E-sport: Lwy Politechnika Gdańska ogłaszają rekrutację do Lwów Rocket League

es
Proces rekrutacji jest podzielony na dwa etapy: zgłoszenia oraz try-out'y.
W pierwszym etapie mogą wziąć udział Y studenci Politechniki Gdańskiej, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy.

Do drugiego etapu dostają się osoby wybrane przez kapitana oraz menagera dywizji RL (dostaną również specjalnego maila na zakończenie pierwszego etapu). Następnie ustalony zostanie termin try-outów, dzięki którym wyłonieni zostaną nowi gracze Lwów.

Co jakie wymagania trzeba spełnić by wziąć udział w pierwszym etapie?

- Trzeba być studentem Politechnika Gdańska
- Mieć konto w Rocket League

Harmonogram rekrutacji:

12.01 - Start rekrutacji (etap 1)
25.02 - Koniec 1 etapu
26.02 - Każda osoba, która zgłosiła się w formularzu powinna dostać maila z wiadomością czy przeszła do kolejnego etapu.
27.02 - Początek 2 etapu

Wszelkie zmiany w terminarzu będą podawane na naszym fanpage'u Lwów Politechniki Gdańskiej oraz na discordzie.

Zachęcamy do zgłaszania siebie oraz swoich znajomych. Kto wie, może ktoś z was będzie reprezentować Lwy na krajowym podwórku i nie tylko?