PLA w Duathlonie: #2 turniej badmintona za nami | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-01-16

PLA w Duathlonie: #2 turniej badmintona za nami

pla
W niedzielę, 16 stycznia br. w hali Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej odbył się drugi turniej badmintona rozgrywany w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym. Zwyciężyła para Ewa Orzelska/Witalij Darmin, którzy w meczu finałowym pokonali tryumfatorów z pierwszego turnieju – Wojciecha Kamińskiego i Michała Stępnia.

Trzecie miejsce zajęli Anna Kocimska i Mariusz Wojciechowski

W dzisiejszym turnieju udział wzięło 32 zawodników, w tym 21 z przynależnością akademicką 10  uczelni.

Kolejny turniej badmintona zaplanowany jest na 26 lutego 2022 na godz. 12:00. Dzień później, 20 lutego br. odbędzie się turniej tenisowy!

Zapraszamy serdecznie do zapisów!

Zgłoszenia do udziału prosimy wysyłać drogą mailową na adres PLAwDuathlonie@gmail.com

Pomorska Liga Akademicka 3x3 dofinansowana jest  z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministerstwo Edukacji i Nauki

Partnerzy: Politechnika Gdańska, Miasto Gdańsk, Polski Związek Tenisowy, Polski Związek Badmintona, Pomorski Wojewódzki Związek Tenisowy, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Badminton Gdańsk, Szkoła Tenisa DIŁAJ Gdańsk

Nagrody ufundowali :, Decathlon Kartuska, Babolat, ZiBA sport, Bimbeer Sklep