AMP 2022: Brydżyści walczyli o zwycięstwo podczas AMP w Katowicach | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-04-05

AMP 2022: Brydżyści walczyli o zwycięstwo podczas AMP w Katowicach

fot
W zakończonych w ten weekend Akademickich Mistrzostwach Polski w Brydżu Sportowym reprezentacja Politechniki Gdańskiej zajęła 11 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 6 miejsce UTE.

W turnieju par najlepiej wypadli Kacper Kujawski oraz Klaudiusz Kotwis, którzy w finale B zajęli 4 miejsce. W tej samej rywalizacji, w finale C duet Dominik Krajnik/ Konrad Nowosadko zajęli 23 miejsce, Alan Żeromski/ Krystian Bojeczko 40 miejsce, Kajetan Siebieszuk/ Aleksandra Borsuk 49, Jakub Matuszczak/ Jan Reza 50, a para Maciej Żurek/ Jakub Kullas 55.

W klasyfikacji generalnej Teamów pierwsza nasza drużyna w składzie Kacper Kujawski, Klaudiusz Kotwis, Dominik Krajnik, Konrad Nowosadko, Alan Żeromski, Krystian Bojeczko zajęła 15 miejsce, druga w składzie Kajetan Siebieszuk, Aleksandra Borsuk, Patryk Czapran, Adam Juszczyński 23, zaś trzecia w składzie Maciej Żurek, Jakub Kullas, Jakub Matuszczak, Jan Reza 32 lokatę.

Reprezentacja PG wystąpiła w składzie: Bojeczko Krystian, Borsuk Aleksandra, Czapran Patryk, Juszczyński Adam, Kotwis Klaudiusz, Krajnik Dominik, Kujawski Kacper, Kullas Jakub, Matuszczak Jakub, Nowosadko Konrad, Reza Jan, Siebieszuk Kajetan, Żeromski Alan, Żurek Maciej