AMP 2022: Judocy z brązem UTE podczas Akademickich Mistrzostw Polski | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-04-04

AMP 2022: Judocy z brązem UTE podczas Akademickich Mistrzostw Polski

fot
W dniach 1-3 kwietnia w Pile odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo. Reprezentacja Politechniki Gdańskiej zajęła w nich 12 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz wywalczyła brązowe medale wśród Uczelni Technicznych.

Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Michał Jędrzejewski, który w kategorii -100 kg wywalczył 2 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz zdobył złoty medal wśród Uczelni Technicznych.

W tych zawodach medale UTE wywalczyli także Jakub Bielecki – srebro w wadze -73kg oraz Miłosz Tokarczyk – brąz w wadze -60kg.

Reprezentacja PG wystąpiła w składzie Bielecki Jakub, Fuks Aleksander, Jędrzejewski Michał,  Kapusta Paweł, Kędzierska Aleksandra, Kuklińska Patrycja, Pawlak Aleksandra, Pilkiewicz Szymon, Sochacki Jakub, Tokarczyk Miłosz

Trener: Mirosław Szołucha