V rzut PLA w Tenisie Stołowym za nami | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-19

V rzut PLA w Tenisie Stołowym za nami

W środę 18 maja br. w hali gdańskiego MRKSu odbył się V rzut Pomorskiej Ligi Międzyuczelnianej w Tenisie Stołowym. W całym sezonie, w klasyfikacji drużynowej mężczyzn najlepsza okazała się reprezentacja Politechniki Gdańskiej. Żeńska drużyna PG w klasyfikacji łącznej zajęła 2 miejsce.

W V rzucie PLA w Tenisie Stołowym w klasyfikacji drużynowej mężczyzn, podobnie jak w całym cyklu najlepsza okazała się drużyna PG. Indywidualnie najlepiej wypadł Sławomir Dosz, który zajął 2 miejsce. Nasza najlepsza para deblowa - Tomasz Wierzbicki & Radosław Wierzbicki uplasowała się na 2 miejscu.

Wyniki wszystkich studentów PG występujących w turnieju gry pojedynczej mężczyzn w rzucie V:

• 1 miejsce - Sławomir Dosz
  • 6 miejsce - Liwski Krzysztof