Gala Sportu Akademickiego 2022 za nami | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-10-22

Gala Sportu Akademickiego 2022 za nami

W piątek, 21 października 2022 roku w Lublinie odbyła się Gala Sportu Akademickiego. jak co roku wyróżniono na niej najlepsze zespoły Akademickich Mistrzostw Polski 2022.

W tym roku, naszą uczelnię na Gali reprezentowali Rektor Politechniki Gdańskiej, prof. Krzysztof Wilde, Dyrektor CSA Krzysztof Kaszuba oraz Prezes AZS Politechniki Gdańskiej Andrej Bussler. To właśnie wymieniona reprezentacja PG odebrała z rąk organizatorów statuetki za zdobycie Akademickiego Mistrzostwa Polski oraz dla najlepszej Uczelni Technicznej.

Przypomnijmy, że Politechnika Gdańska po raz trzeci z rzędu została najlepszą sportową, akademicką drużyną w Polsce.

Już niedługo rozpocznie się kolejna edycja Akademickich Mistrzostw Polski i liczymy, że uda nam się powtórzyć ten sukces!