Sportowe Półkolonie w CSA PG – zapraszamy do udziału | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-03

Sportowe Półkolonie w CSA PG – zapraszamy do udziału

gafika
Do ferii zimowych pozostało już niewiele czasu. My już dziś zapraszamy dzieci do udziału w Sportowych Półkoloniach, które odbędą się w Centrum Sportu Akademickiego PG.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7-14 lat.

Opieka nad dziećmi prowadzona będzie w godzinach 7.30-16.30.

Sportowe Półkolonie w CSA PG odbędą się w dwóch turnusach, w trakcie ferii zimowych:

II turnus: 23-27.01.2023r.

Koszt uczestnictwa w jednym turnusie to 849zł.

W przypadku zapisu dziecka i wpłacenia pełnej kwoty do dnia 22 grudnia 2022 koszt półkolonii wynosi 799zł.

Rabat na drugie i kolejne dziecko - 10% - 764 zł (719 zł w przypadku płatności do 18.12.2022)

W programie zaplanowane są zajęcia sportowe w Centrum Sportu Akademickiego PG, które odbywać się będą w dwóch blokach oraz wyjścia i zajęcia dodatkowe - rekreacyjne.

Kadrę trenerską stanowić będą nauczyciele na co dzień pracujący w Centrum Sportu Akademickiego PG oraz opiekunowie posiadający doświadczenie w pracy z młodzieżą.

Półkolonie będą/są zgłoszone do kuratorium oświaty i prowadzane są przez wykwalifikowaną kadrą wychowawczą.

Dodatkowo, każdy z uczestników półkolonii otrzyma drugie śniadanie oraz obiad, a także będzie miał zapewniony dostęp do wody pitnej.

Liczba miejsc na każdy turnus jest ograniczona!

Warunkiem uruchomienia danego turnusu jest utworzenie się pełnej grupy.

Zgłoszenia przyjmowane będą do  wyłącznie drogą elektroniczną na adres agnieszka.glowacka@pg.edu.pl oraz piotr.dilaj@pg.edu.pl

Warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie jest przesłanie karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku na adres agnieszka.glowacka@pg.edu.pl oraz piotr.dilaj@pg.edu.pl oraz potwierdzenia przelewu zaliczki w wysokości 400 zł  na konto podane poniżej.

W dniu rozpoczęcia półkolonii rodzice uczestnika wypoczynku zobowiązani są do dostarczenia oryginału karty kwalifikacyjnej.

Politechnika Gdańska
Santander 68 1090 1098 0000 0001 4887 5115

W razie pytań prosimy o kontakt z Agnieszką Głowacką  e’mail: agnieszka.glowacka@pg.edu.pl lub Piotrem Diłaj piotr.dilaj@pg.edu.pl

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany oferty półkolonii bądź w wyjątkowej sytuacji do całkowitego ich odwołania