Powraca Bal Sportowca Politechniki Gdańskiej | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-19

Powraca Bal Sportowca Politechniki Gdańskiej

Z wielką przyjemnością informujemy, że po 3 letniej przerwie powraca Bal Sportowca Politechniki Gdańskiej!

Ósme już podsumowanie sportowych sukcesów naszej uczelni odbędzie się 3 lutego 2023r. o godz. 20:00 w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej!

Podczas oficjalnej części balu podsumowane zostaną występy reprezentacji PG na Akademickich Mistrzostwach Polski oraz Akademickich Mistrzostwach Europy oraz nagrodzeni zostaną najlepsi sportowcy PG oraz najbardziej usportowiony wydział.

Koszt uczestnictwa to 50 zł od osoby.

Zgłoszenia na bal (imię, nazwisko, sekcję akademicką) prosimy wysyłać drogą mailową na adres agnieszka.glowacka@pg.edu.pl .

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności wolnych miejsc prosimy o dokonanie płatności na konto nr: 68 1090 1098 0000 0001 4887 5115 – tytułem „Bal Sportowca” – imię i nazwisko / sekcja. W przypadku przelewu za lika osób prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu mailem ze wskazaniem kogo ono dotyczy.

Pierwszeństwo udziału w balu maja zawodnicy sekcji akademickich. Osoby towarzyszące będą miały możliwość zakupu zaproszenia na bal w przypadku pozostania wolnych miejsc.

Liczba miejsc ograniczona – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń

Zapraszamy!