Aplikuj o Nagrodę Santander! | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-04-17

Aplikuj o Nagrodę Santander!

fot
Cały czas trwają nabory na bezpłatne programy rozwojowe Santander, w których mogą brać udział także studenci Politechniki Gdańskiej. Inicjatywy te spotykają się z coraz większym zainteresowaniem społeczności akademickiej i stanowią dodatkową możliwość rozwoju. Nagroda dla studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej czy język angielski to jedne z wielu programów dzięki którym można zainwestować w rozwój.

Obecnie trwają nabory na: 

  • Nagroda Santander dla studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej 30 nagród finansowych o wartości 2 000 zł. zostało przygotowanych dla studentów Politechniki Gdańskiej którzy osiągają wysokie wyniki w nauce, dla doktorantów za autorstwo  minimum 1 cytowanej publikacji, którzy do tego są zaangażowani w działalność społeczną, sportową lub artystyczną. O Nagrodę mogą ubiegać się również studenci I-szego roku.

Aplikuj do 18 kwietnia 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/nagroda-pg-22-23

  • Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council 2023 

10 000 miejsc na bezpłatny kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Program daje możliwość rozwoju praktycznych umiejętności językowych poprzez dostęp do interaktywnej platformy English Online Self-Study, webinariów Live25 oraz lekcji online z nauczycielami British Council. Uczestnicy najbardziej zaangażowani w naukę otrzymają możliwość zdania bezpłatnego testu IELTS.  

Aplikuj do 14 maja 2023 r.  

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2023 

  • Stypendium Santander | Podstawy cyberbezpieczeństwa z Politechniką Poznańską 2023

250 miejsc na 16 godzinny kurs online realizowany w formie warsztatów w grupach do 16 osób.  W trakcie zajęć zostaną poruszone zagadnienia i realizowane praktyczne ćwiczenia
z zakresu m.in. hasła i sieci, szyfrowanie danych, zasady bezpieczeństwa w sieci dla jednostek i firm, przeciwdziałanie cyberatakom, oprogramowanie antywirusowe, ryzyka prawne itd. Po pomyślnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat wystawiony przez Politechnikę Poznańską.

Aplikuj do 20 maja 2023 r.

Link do naboru:https://app.becassantander.com/pl/program/cyberbezpieczenstwo_pp_2023

  • Stypendium Santander | Python, SQL i BI z UEW 2023

300 miejsc na 16 godzinny kurs online realizowany w formie warsztatów w grupach do 16 osób.  Uczestnicy będą mogli wybrać 1 z 3 modułów: Podstawy programowania w języku Python, SQL dla analityków danych oraz Business Intelligence i komunikacja w dziale analitycznym. Po pomyślnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat wystawiony przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Aplikuj do 5 sierpnia 2023 r.

  • Stypendium Santander | Excel for All 2023 

5 000 miejsc na bezpłatny kurs online z obsługi programu Excel na poziomie podstawowym lub zaawansowanym (Visual Basic Excel) na platformie e-learningowej Udemy. Program pozwala na poznanie pełnego potencjału programu Excel w tym m. in. wykorzystania podstawowych formuł, automatyzacja codziennych zadań (makra i VBA), operacje na dużych zestawach danych, tworzenie dynamicznych raportów i wiele innych. Kursy prowadzone są w języku angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Po realizacji kursu uczestnicy będą mogli pobrać certyfikat ukończenia. 

Aplikuj do 16 maja 2023 r.  

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/excel-for-all-2023 

 

 

Zalecamy otwieranie powyższych linków z użyciem najnowszej przeglądarki np. Google Chrome w celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej. 

Zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander. 
 

68 wyświetleń