Sportowe Półkolonie w CSA PG – zapraszamy do udziału! | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-11

Sportowe Półkolonie w CSA PG – zapraszamy do udziału!

Zapraszamy dzieci do udziału w Sportowych Półkoloniach, które odbędą się w Centrum Sportu Akademickiego PG.

Zapraszamy na super sportowe półkolonie dla dzieci  w wieku 6-14 lat. Nasz dzień trwa od godziny 7.30-16.30 i jest pełny sportowych atrakcji. Codzienne zajęcia sportowe w różnych dyscyplinach sportu i gry terenowe, a do tego pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad oraz woda dla uczestników) i codzienne wyjście rekreacyjne. Planujemy wyjście do kina, na kręgle, ścianę wspinaczkową  i coś jeszcze😊. W planie również zajęcia na basenie CSA PG. Zajęcia prowadzone będę przez naszą doświadczoną kadrę trenerską, co zapewni wysoki poziom prowadzonych treningów i super atmosferę przez cały dzień pełny atrakcji.

Kilka szczegółów:

Sportowe Półkolonie w CSA PG odbędą się w dwóch turnusach, w trakcie letnich wakacji:

I turnus: 03-07.07.2023r. .
II turnus: 10-14.07.2023r.

Opieka nad dziećmi prowadzona będzie w godzinach 7.30-16.30.

Koszt uczestnictwa w jednym turnusie to 849zł.

Rabat na drugie i kolejne dziecko - 80 zł

Półkolonie zgłoszone do kuratorium oświaty i prowadzane są przez wykwalifikowaną kadrą wychowawczą.

Liczba miejsc na każdy turnus jest ograniczona!

Warunkiem uruchomienia danego turnusu jest utworzenie się pełnej grupy.

Zgłoszenia przyjmowane będą do  wyłącznie poprzez formularz on-line

Warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie jest przesłanie popisanej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku, jako załącznik do zgłoszenia on-line, a po otrzymaniu akceptacji przyjęcia na półkolonie potwierdzenia przelewu zaliczki w wysokości 400 zł  na konto podane poniżej na adres mailowy zapisy.csa@pg.edu.pl .

W dniu rozpoczęcia półkolonii rodzice uczestnika wypoczynku zobowiązani są do dostarczenia oryginału karty kwalifikacyjnej.

Politechnika Gdańska
Santander 68 1090 1098 0000 0001 4887 5115

W razie pytań prosimy o kontakt z Agnieszką Głowacką  e’mail: agnieszka.glowacka@pg.edu.pl lub Piotrem Diłaj piotr.dilaj@pg.edu.pl

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany oferty półkolonii bądź w wyjątkowej sytuacji do całkowitego ich odwołania