Sportowy Festyn Rodzinny za nami! | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-18

Sportowy Festyn Rodzinny za nami!

W niedzielę, 19 czerwca Centrum Sportu Akademickiego gościło Pracowników Politechniki Gdańskiej oraz ich rodziny na pierwszym Sportowym Festynie Rodzinnym!

Słoneczna pogoda, pyszne grillowe jedzenie oraz znakomita oprawa muzyczna to tylko dodatek do tego co tak naprawdę czekało na uczestników naszego eventu.

Dzieci i młodzież mogli sprawdzić się w sportach rakietowych, w koszykówce 3x3 , piłce nożnej , siatkówki plażowej oraz spróbować swoich sił na ergometrze, runmageddonie i w bardzo wielu grach familijnych. Najmłodsi mogli bawić się w Strefie Malucha, w której nie zabrakło dmuchańców, torów przeszkód, baniek, zabaw sensorycznych oraz balonów , tatuaży oraz malowania buziek!

Nie zapomnieliśmy także o dorosłych! Na rodziców czekały turnieje piłkarskie, siatkówki plażowej, koszykówki 3x3, golf, ergometry  oraz oczywiście strefa relaksu!

Wierzymy, że nie było to ostatnia taka inicjatywa Centrum Sportu Akademickiego PG oraz Centrum HR i już za rok będziemy mogli ponownie bawić się na Sportowym Festynie Rodzinnym

W tym miejscu dziękujemy bardzo studentom sekcji akademickich PG oraz pracownikom Centrum HR i CSA za niesamowite zaangażowanie i fantastyczną pracę!