Tenisiści stołowi rozpoczęli akademicką rywalizację | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-16

Tenisiści stołowi rozpoczęli akademicką rywalizację

W środę 15 listopada w hali tenisa stołowego gdańskiego MRKSu odbyły się jednocześnie aż 4 turnieje: Pomorska Liga Akademicka Kobiet i Mężczyzn oraz gdańskie eliminacje Igrzysk Studentów Lat Pierwszych. We wszystkich rywalizacjach nie zabrakło przedstawicieli Politechniki Gdańskiej.

W Pomorskiej Lidze Akademickiej Kobiet 9 miejsce zanotowała Katarzyna Zabłudowska. Wśród mężczyzn najlepiej wypadł Hubert Wajda, który zajął 3 miejsce.

Dalsze lokaty zajęli:

• Radosław Wierzbicki - 7 msc
  • Stanisław Lemański - 9 msc
  • Bartosz Krajewski - 12 msc
  • Bartosz Gocławski - 14 msc
  • Igor Modzelewicz - 17 msc

W turnieju eliminacyjnym do Igrzysk Studentów Lat Pierwszych najlepiej wypadł Hubert Doroś, który zajął 3 miejsce i wywalczył awans do Finału, który odbędzie się w Lublinie. Wśród Pań 4 miejsce zajęła Zuzanna Czaja.