Dzień Sportu Politechniki Gdańskiej 2024 już w środę 15 maja | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-05-09

Dzień Sportu Politechniki Gdańskiej 2024 już w środę 15 maja

gr
15 maja br, Centrum Sportu Akademickiego gościć będzie Dzień Sportu 2024. Klub Uczelniany AZS PG oraz Samorząd Studentów PG przygotowują dla Was dzień pełen sportowej rywalizacji oraz dobrej zabawy!

Nasi uczestnicy będą mogli wziąć udział w 4 turniejach drużynowych:

• Piłki nożnej 7x7
  • Koszykówki 3x3
  • siatkówki
  • Badmintona

Dodatkowo podczas politechnicznego Dnia Sportu będziecie mogli wziąć udział w rywalizacji międzywydziałowej, a uczestników czekać będą strzały do bramki, rzuty do kosza 3x3, przeciąganie liny oraz rzucanie do celu!

Udział w tych konkurencjach będzie także okazją do odrobienia 2 nieobecności na zajęciach wychowania fizycznego!

To jednak nie wszystko! Będziecie mogli spróbować swoich sił także w giga szachach, bulach, rzucie zeszytem oraz wziąć udział w sztafecie ergometrowej!

Na najsilniejszych czekać będzie "wyciskanie na klatę" !

Harmonogram Dnia Sportu:

🔹9.00 start turnieju piłki nożnej
🔹10.00 start turniejów koszykówki 3x3, badmintona, siatkówki, rywalizacja w wyciskaniu oraz konkurencji sportowych przygotowanych przez SSPG : giga szachy, bule oraz rzut zeszytem
🔹11.00 start rywalizacji w konkurencjach strzałów do bramki, rzuty do kosza 3x3, przeciąganie liny oraz rzucania do celu a także wydziałowej sztafety na ergometrze wioślarskim
🔹13.00 start Międzywydziałowej Rywalizacji Władz i Reprezentantów Wydziałów i jednostek PG

A na wszystkich uczestników od godz. 12.00 do 16.00 czekać będzie grill i relaks na terenach zielonych!

Wciąż trwają zapisy do turniejów drużynowych!

🏐Turniej Siatkówki
⚽️Turniej Piłki Nożnej