Nowa edycja konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-17

Nowa edycja konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości

fot
Rozpoczął się nabór wniosków do konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości organizowanego przez Gdańsk Tech Startup School (GTS2) na Politechnice Gdańskiej. Termin zgłoszeń upływa 3 czerwca 2024 r.

Elementem składowym Jaskółek Przedsiębiorczości jest mobilna gra terenowa na kampusie PG, która uławia uczestnikom zdobycie wiedzy przydatnej do przygotowania zgłoszenia konkursowego.

Konkurs polega na opracowaniu zarysu koncepcji produktu lub usługi o charakterze innowacyjnym w formie kanwy propozycji wartości i zgłoszenie jej poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

Zespoły, które dojdą do etapu finałowego zaprezentują swoje projekty w formie krótkiej prezentacji podczas gali na Politechnice Gdańskiej 28 czerwca 2024 r. i powalczą o nagrody finansowe oraz rzeczowe.

Do udziału w nowej odsłonie konkursu zapraszamy studentów oraz doktorantów PG, jak również uczniów szkół ponadpodstawowych, współpracujących z PG.

Mobilna gra terenowa

Gra mobilna na terenie kampusu PG jest dobrą okazją, aby poznać możliwości zastosowania sztucznej inteligencji w procesie tworzenia innowacji oraz projektów o charakterze przedsiębiorczym, a jednocześnie zdobyć użyteczne wskazówki do udziału w konkursie.

Uczestnicy gry zdobywają dodatkowe punkty do oceny projektu zgłoszonego do konkursu na konto indywidualne oraz na konto wydziałowe (najbardziej zaangażowany wydział zdobędzie tytuł „Jaskółki PG”).

Gra terenowa odbywa się przy wykorzystaniu autorskiej aplikacji dostępnej pod adresem: pg.trzyzero.edu.pl

Nabór wniosków w konkursie oraz gra terenowa potrwają w dniach 14.05-03.06.2024 r. Wszystkie informacje organizacyjne znajdują się na stronie pg.edu.pl/startup/jaskolki

8 wyświetleń