plaDuathlon | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Treść strony

PLA w Duathlonie: Paweł Rosiński & Paweł Szyntar zwycięzcami #7 turnieju tenisowego

fot
W niedzielę 19 marca br. na hali tenisowej Szkoły Tenisa Diłaj odbył się #7 turniej tenisowy rozgrywany w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym. Zwycięzcami zostali Paweł Rosiński & Paweł Szyntar. Drugie miejsce zajęli Agata i Rafał Janowscy, a trzecie Sonia Sautycz i Dawid Werner.

Był to już przed ostatni turniej II edycji Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie przed wielkim Finałem Masters!

#8 kolejka turnieju tenisowego odbędzie się w niedzielę 2 kwietnia o godz. 12:00.

#6 turniej badmintona zaplanowany jest na sobotę 15 kwietnia. Start zaplanowany jest na godz. 11:30.

PLA w Duathlonie: Martyna Kowalczyk & Michał Barański zwycięzcami #6 turnieju badmintona

fot
W #6 turnieju badmintona rozegranym w sobotę 11 marca br. w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym najlepsza okazała się para Martyna Kowalczyk & Michał Barański. W finale pokonali oni wielokrotnych zwycięzców Ewę Orzelską & Witalija Darmina.

Trzecie miejsce zajęła para Vlad Tregubenko & Nadia Złotoś.

#7 kolejka turnieju badmintona odbędzie się w sobotę 15 kwietnia o godz. #7 turniej tenisowy zaplanowany jest na niedzielę 19 marca br. o godz. 13:))

Zgłoszenia do udziału w obu turniejach prosimy wysyłać drogą mailową na adres PLAwDuathlonie@gmail.com

PLA w Duathlonie: Vlad Tregubenko & Nadia Złotoś zwycięzcami #4 turnieju badmintona

fot
W czwartym turnieju badmintona rozegranym w sobotę 21 stycznia br. w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym najlepsza okazała się para Vlad Tregubenko & Nadia Złotoś. W finale pokonali oni wielokrotnych zwycięzców - Wojtka Kamińskiego i Michała Stępień.

Trzecie miejsce zajęła para Szymon Cybulski & Krzysztof Bibik

#5 kolejka turnieju badmintona odbędzie się w sobotę 18 lutego o godz. 11:30. Dzień później odbędzie się #6 turniej tenisowy!

Zapraszamy serdecznie!

PLA w Duathlonie: Jaworska & Soroka wracają na zwycięską ścieżkę

fot
W niedzielę 6 listopada br. odbył się #3 turniej tenisowy Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym. Najlepsza okazała się para Monika Jaworska & Michał Soroka. W finale pokonali oni duet Karolina Świtek / Piotrek Diłaj.

Trzecie miejsce w turnieju zajęła para Grażyna i Tomek Pić !

W turnieju udział wzięło 32 zawodników, w tym 25 z przynależnością akademicką 9 uczelni.

W sobotę 26 listopada br. o godz. 11:30 odbędzie się  drugi turniej badmintona!

Zgłoszenia do udziału prosimy wysyłać drogą mailową na adres PLAwDuathlonie@gmail.com

PLA w Duathlonie: Turniej Masters za nami! Michał Stępień zwycięzcą I edycji

fot
W sobotę 11 czerwca br. odbyły się dwa Turnieje Master Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym! W hali Centrum Sportu Akademickiego PG rywalizowali ze sobą badmintoniści, zaś w hali Szkoły Tenisa Diłaj – tenisiści.

W PLA w badmintonie w Turnieju Masters wygrała para Lena Szablewska / Rafał Kasprów. W niezwykle zaciętym finale pokonali oni Macieja Kuchtę i Julię Bajerską. Trzecie miejsce zajęli Sirkant Gattu i Tony Robert, którzy w „małym finale” pokonali liderów – Wojciecha Kamińskiego i Michała Stępnia.

PLA w Duathlonie: Stępień & Kamiński wracają na zwycięską ścieżkę

fot
W siódmym turnieju badmintona rozegranym w niedzielę 15 maja br. w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym najlepsza po dłużej przerwie ponownie najlepsza okazała się para Michał Stępień i Wojciech Kamiński. W finale pokonali oni Krystynę Polakowską i Rafała Kasprów.

Trzecie miejsce zajęła para Karolina Żeromska/ Rafał Molesta.

W turnieju udział wzięło 24 zawodników, w tym 18 z przynależnością akademicką 7uczelni.

#8 kolejka turnieju badmintona oraz tenisa odbędzie się w weekend 28-29 maja br. W sobotę o godz. 13:0o powalczą badmintoniści, zaś w niedzielę od godz. 12:00 tenisiści.

PLA w Duathlonie: Jakub Andryszak i Dominik Błażejczyk zwycięzcami #7 turnieju tenisowego

fot
W siódmym turnieju tenisowym rozegranym w niedzielę 8 maja br. w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym i najlepsza okazała się para Jakub Andryszak i Dominik Błażejczyk. W finale pokonali oni a Januszewskiego i Mikołaja Kropidłowskiego.

Trzecie miejsce zajęła para Natalia Beldegrin / Jakub Beldegrin

Już za tydzień, w niedzielę 15 maja br. o godz. 13:00 odbędzie się  siódmy turniej badmintona!

PLA w Duathlonie: Aleksandra Goszczyńska i Michał Barański zwyciężają w #5 turnieju badmintona

pla
W piątym turnieju badmintona rozegranym 3 kwietnia br. w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym najlepsza okazała się para Aleksandra Goszczyńska & Michał Barański. W finale pokonali oni Ewę Orzelską i Vitalija Darmina.

Trzecie miejsce zajęła para dotychczasowych liderów klasyfikacji generalnej Wojtek Kamiński / Michał Stępień

Już za tydzień, w sobotę 9 kwietnia  br. o godz. 14:30 odbędzie się  szósty turniej tenisa!

PLA w Duathlonie: Mateusz Budnik i Mikołaj Kropidłowski wciąż niepokonani

fot
W piątym turnieju tenisowym rozegranym 27 marca br. w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym po raz  trzeci najlepsza okazała się para Mateusz Budnik & Mikołaj Kropidłowski. W finale pokonali oni Krystiana Jesionowskiego & Pawła Rosińskiego.

Trzecie miejsce zajęła para Monika Jaworska / Michał Soroka

Już za tydzień, w niedzielę 3 kwietnia br. o godz. 13:00 odbędzie się  piaty turniej badmintona!

PLA w Duathlonie: Julia Bajerska & Bartek Butkus zwyciężają w #4 turnieju badmintona

pla
W niedzielę, 13 marca br, w hali Centrum Sportu Akademickiego PG odbył się czwarty turniej badmintona rozgrywany w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej w Duathlonie Rakietowym. Po raz pierwszy w tej edycji najlepsza okazała się para Julia Bajerska & Bartek Butkus. Pokonali oni w finale Amina Pourhadi oraz Witalija Darmina.

Trzecie miejsce zajęła para Wojtek Kamiński/ Michał Stępień.

W czwartym turnieju badmintona wystąpił komplet 32 zawodników.