Rusza Pomorska Liga Akademicka 3x3 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-11-25

Rusza Pomorska Liga Akademicka 3x3

pla
W sobotę 27 listopada br. o godz. 16:00 odbędzie się pierwszy turniej w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3. Cały cykl obejmuje 40 turniejów, które odbędą się w okresie listopad 2021 - czerwiec 2023. Pomorska Liga Akademicka 3x3 współfinansowana jest ze środków programu "Społeczna Odpowiedzialność Nauki" Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Udział w turniejach udział wziąć mogą drużyny i zawodnicy z całego kraju, a także drużyny i zawodnicy zagraniczni. Stwórz drużynę (3-4 zawodników) i zapisz się na turniej! Nie zwlekajcie! W każdym turnieju mamy tylko 12 miejsc! Wśród  uczestników  z całą pewnością nie zabraknie nazwisk znanych w środowisku 3x3. Jeśli szukasz drużyny spróbujemy Ci pomóc, napisz do nas. Nie musisz mieć przez cały cykl tej samej drużyny, w każdym turnieju możesz zagrać z kimś innym.

Niech Was nie zmyli nazwa "Akademicka" - klasyfikacja Pomorskiej   Ligi   Akademickiej  3x3 prowadzona będzie w dwóch kategoriach: OPEN i Akademickiej. Do klasyfikacji OPEN Pomorskiej Ligi  Akademickiej  3x3 zaliczane będą punkty zdobyte w wszystkich turniejach. Do klasyfikacji Akademickiej zaliczane będą punkty zdobyte przez 3 najlepszych zawodników uczelni w każdym z turniejów.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej podstronie PLA 3x3

6 wyświetleń